Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Woodstock
Na stenu, 60x60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
19x24 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné dekorácie v súprave Siluna
3 ks, výška 72 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ručne maľovaný, na plátne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, tlačený, na plátne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Story
120x90 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
322,40 €
s kódom
403 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Akustický panel Parrot
90x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White rock
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný
(2)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámčeky v súprave
19x24 cm, 3 ks, stojacie/na stenu, plastové, hnedé/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz History 4
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
52x72 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, svetlosivý, rozmer fotografie: 15x21
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
17x22 cm, na stenu, ružový, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
10,5x16 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
15x10 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
27x36 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Two Birds – Clara Schicketanz
30x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Tonol
80x100 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Linen
2 ks, látkové, 60x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Nemsa
80x100 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lambert
70x100 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign/The Home Edit
Samolepky
18 ks, 24x1 mm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
23x18 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Carrara
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Art Contemporain
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
6
7
8
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu