Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, svetlosivý, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wallity
Tapiséria Wolf
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Tapiséria Hand
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
25x30 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Mimo
19x24 cm, drevený, krémovobiely, rozmer fotografie: 13x18
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na stenu, biely, rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Violet Hills
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Youlika
Na nábytok, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ambiance
Samolepka Landscape Night in New York
Na stenu, 90x60 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, tlačený, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Fresh
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
25x48 cm, na stenu, čierny/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Root
70x100 cm, tlačený, na plátne
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Nero Marquina
6 ks, na stenu, 60x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Ceduľa Welcome
Liatinová, 21x5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na plátne
(14)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obraz Meldert
80x120 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
19x24 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Hawaii
30x40 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
11x10 cm, stojací, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 8x8/rozmer fotografie: 9x9
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Yellow
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Flying Dandelions
Na stenu, 40x73 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
12x17 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Lahti
38x48 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 30x40
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Brick Wall
6 ks, na stenu, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
3,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
42x52 cm, na stenu, biely/čierny
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
43x53 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 15x21
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
7
8
9
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu