Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Luksusowe dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
896 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
42x52 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, tmavohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Brick Wall
6 ks, na stenu, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
3,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, svetlohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(21)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Black Gold
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Breccia Oniciata
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Carrara
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
20x15 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Balvi
Rámček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,74 €
s kódom
19,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 7x7/rozmer fotografie: 9x13/rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Nero Marquina
6 ks, na stenu, 60x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
15x10 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
15x20 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
22x27 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Decora
16x21 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
42x52 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 40x50
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Lahti
38x48 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 30x40
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
11x10 cm, stojací, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 8x8/rozmer fotografie: 9x9
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Small Colorful Horses
Na okno/na stenu
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tlačený, na plátne
(37)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,84 €
s kódom
17,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Mimo
19x24 cm, drevený, krémovobiely, rozmer fotografie: 13x18
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tlačený, s rámom
(195)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tlačený, s rámom
(177)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Petit Dejeuner
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz View
40x50 cm, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
25x48 cm, na stenu, čierny/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
25x48 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
knor
Rámček
40x50 cm, na stenu, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
20x20 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 20x20
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 30x40
(12)
Doručenie od 19. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rámček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(1)
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Samolepka
Zrkadlová, na dvere/na stenu/na nábytok, 58x150 cm
(5)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,41 €
s kódom
16,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rámček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(3)
Na sklade
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(115)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
15
16
17
18
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu