Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Luksusowe dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Slumber – Amélie Lehoux
40x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Amore
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tlačený, s rámom
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x42 cm, 4 ks, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Ponza Tangerine – Anna Pihan
30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, tmavohnedý, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, čierny, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, tlačený, sklenený
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Imprint
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Sweet Home
30x30 cm, 3 ks, 3D ilúzia/tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Seaside
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Samolepka Puerta
Na dvere, 45x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, s rámom/sklenený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tlačený, s rámom
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, reprodukcia/tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, tlačený, na plátne
(154)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Beach
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Root
70x100 cm, tlačený, na plátne
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunlit
70x100 cm, tlačený, na plátne
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
32x42 cm, s rámom
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
32x42 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Maison
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Fresh
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft
58x78 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na plátne
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu