Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
14x18 cm, stojací, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 12x18
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Violet Hills
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory Pearl
16x21 cm, stojací, kovový, v lesklej striebornej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 21x30
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Ambiance
Samolepky Quento
10 ks, na podlahu, 18x20 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Coffee
20x20 cm, 2 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
55x45 cm, na stenu, plastový, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(8)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
20x15 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tlačený, na plátne
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
47x57 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 40x50
(6)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
15,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenná dekorácia Danei
Výška 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
17x23 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obraz Meldert
80x120 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
17x22 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 10x15
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Abstract Sunset
Na stenu, 120x250 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
29x53 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
10,5x16 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz View
40x50 cm, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
17x22 cm, na stenu, ružový, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Balvi
Rámček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,74 €
s kódom
19,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Fresh
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Yellow
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
18x23 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Root
70x100 cm, tlačený, na plátne
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Bon Appetit
Kovová, ø 48 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
11x16 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, tlačený, na plátne
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Flute
16x20 cm, stojací, sklenený, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Youlika
Na nábytok, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu