Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Obliečky na vankúše
Obliečky na vankúše
...
Vankúše
Obliečky na vankúše
Obliečky na vankúše so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Veľkosť vankúša
Farba
Zloženie a druh materiálu
Vzor
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
494 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(17)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s ornamentmi, 43x43 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Joan
Zamatová, s ornamentmi, 60x60 cm
(15)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(13)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract Faces
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Zig Zag
Pruhovaná/s potlačou, 45x45 cm
(184)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Snowflakes
S vianočným motívom, 42x42 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(27)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Art Deco Pearl
2 ks, s ornamentmi, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Opulent Jacquard
2 ks, žakárové, štruktúrované, 50x75 cm
(12)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Leaves
3D, 45x45 cm
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Zig Zag
Pruhovaná/s potlačou, 45x45 cm
(24)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(19)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš
55x55 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x60 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract
55x55 cm
(22)
Doručenie od 15. 12. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract
55x55 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Leaf
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(6)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Delicate Greens
55x55 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, 50x70 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Damask Jacquard
2 ks, damaškové, s ornamentmi, 50x75 cm
(52)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Damask Jacquard
2 ks, damaškové, s ornamentmi, 50x75 cm
(35)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
18,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na vankúš Oba
Z bavlneného saténu, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Senara
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Macie
2 ks, bavlnené, pruhované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Raylo
2 ks, štruktúrované, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Obliečky na vankúše 40x40
Obliečky na vankúše 45x45
Obliečky na vankúše 40x60
Obliečky na vankúše 50x50
Obliečky na vankúše 50x70
Obliečky na vankúše 70x90
Obliečky na vankúše s vianočným motívom
Saténové obliečky na vankúše