Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 252 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Blush
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 135x200 cm
(9)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/modré, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, béžové/krémovobiele, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Art Deco Pearl
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, s ornamentmi, modré, 200x200 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Blossom
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, okrovožlté, 200x220 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, tmavomodré, 135x200 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Opulent Jacquard
2 ks, žakárové, štruktúrované, 50x75 cm
(12)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 135x200 cm
(12)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Silky Soft
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, saténové, čierne, 135x200 cm
(7)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, sivé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 70x90 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Blossom
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, hnedé, 200x220 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Alisa
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, tmavozelené, 140x200 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Felix
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s ornamentmi, v tehlovej farbe/hnedé, 140x200 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropical Floral Birds
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, tmavozelené, 135x200 cm
(16)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grace Floral Leaf
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, sivé, 200x200 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Floret
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 200x220 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, červené/ružové, 200x200 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Leona
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, v petrolejovej farbe, 140x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 135x200 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 200x200 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Damask Jacquard
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 200x200 cm
(11)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Damask Jacquard
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, s ornamentmi, sivé, 135x200 cm
(13)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Emilia Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(13)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(26)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(6)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Winter Scene
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s potlačou, sivomodré, 200x200 cm
(6)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Town
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/béžové, 200x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Gingerbread
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Floral Toile
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, béžové, 135x200 cm
(7)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, modré, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, tmavomodré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, khaki, 240x220 cm
(12)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Linear Curve
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, čierne/béžové, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, modré, 200x200 cm
(8)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, zelené/béžové, 230x220 cm
(11)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, béžové, 200x200 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, béžové, 260x240 cm
(10)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky