Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Luksusowe obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 247 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tyrkysovomodré, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, zelené, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Hampton Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, pruhované, zelené/krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Munro Stag Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 200x200 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 200x200 cm
(93)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, červené/biele, 230x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Alianor
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, modré, 140x200 cm
(14)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Blossom
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, biele, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Frill Ditsy Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, v mentolovej farbe, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Riana
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, fialové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Kate
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Valentina
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Branches
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Ronja
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Margot
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, svetlosivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Marbella
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, antracitové, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Lucie Floral Frill
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 200x200 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Sym
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, béžové, 140x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, hnedé, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Spot
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, bodkované, krémovobiele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 80x80 cm
(24)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa Spec-Tacular
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, 230x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(6)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, ružové/hnedé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, ružové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, ružové, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 135x200 cm
(14)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, sivé, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Hendrik
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s abstraktným vzorom, sivé, 140x220 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, svetlomodré, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavomodré, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, zelené, 135x200 cm
(10)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Celina
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s kvetinovým vzorom, zelené/krémovobiele, 140x220 cm
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Emilia
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 50x70 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 50x70 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 50x70 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
1
...
15
16
17
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky