Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 253 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, tmavofialové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Herringbone
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Frill
Na dvojlôžko, na gombíky, biele/ružové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, modré, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, tmavofialové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Happy Capy(bara)
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Crochet
Na dvojlôžko, na gombíky, biele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Capy Christmas
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 150x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Tartan Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, červené/tmavozelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Bow Embroidery
Na dvojlôžko, na gombíky, červené/biele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Dogs
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/v prírodnej farbe, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Deer
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, v prírodnej farbe, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gingerbread Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Pumpkins
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, fialové, 200x200 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, žltá, 140x200 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Mouse Town
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Candy Cane
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, s potlačou, červené/biele, 200x200 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Thin Black Stripes
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, pruhované, čierno-biele, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Natural
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, v prírodnej farbe, 200x200 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, béžové, 135x200 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, tmavozelené, 230x220 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Bow Embroidery
Na jednolôžko, na gombíky, červené/biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Obliečky Perníček
Na jednolôžko, na zips, obojstranné, bavlnené, s potlačou, 200x140 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Portobello
Ľanová, 50x60 cm
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, v tehlovej farbe, 200x200 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Highland Cow
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, sivobéžové, 200x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Silky Soft
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, saténové, sivé, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gamer
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, čierne/modré, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
JAHU collections
Obliečky Hotel stripe
Na jednolôžko, 3-dielne, zakladacie, pruhované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
JAHU collections
Obliečky Hotel stripe
Na jednolôžko, 3-dielne, zakladacie, pruhované, sivé, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, svetlomodré/sivé, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, ružové, 230x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Jacob Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, štruktúrované, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, bodkované, biele/ružové, 135x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Workshop
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, 135x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Frill
Na jednolôžko, na gombíky, biele/ružové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, tmavohnedé, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Poppy
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, červené, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, tmavofialové, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
20
21
22
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky