Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 254 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Amelie
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, pruhované/s ornamentmi, 200x200 cm
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Waffle Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, antracitové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Their Nibs
Obliečky Untamed Cheetah
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 200x200 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlozelené, 135x200 cm
(3)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Cadria
Na jednolôžko, na patentku, obojstranné, bavlnené, geometrické/kockované, biele/béžové, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(25)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Emilia
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 200x220 cm
(7)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Winter Scene
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s potlačou, sivomodré, 200x200 cm
(6)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Blush
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Strawberry Frills
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, s potlačou, ružové, 200x200 cm
(3)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 50x70 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Linella
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, biele, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropic Tiger Leaf
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, zelené/hnedé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Ophelia Floral
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, biele/modré, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, sivé, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, béžové, 260x240 cm
(10)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Monty
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, pruhované/kockované, modré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v levanduľovej farbe, 135x200 cm
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Ruffle Striped
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, z bavlny renforcé, ružové, 240x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na dvojlôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stag Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené, 135x200 cm
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/hnedé, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 135x200 cm
(9)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
My House
Obliečky Abstract
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické/s potlačou, sivé/tyrkysovomodré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Light Grey
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlosivé, 135x200 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Obliečky LeBonom
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, zo stonewashed bavlny, oranžové, 200x220 cm
(29)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, ružové, 260x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, biele, 240x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x200 cm
(14)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x200 cm
(46)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Onaz
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, khaki, 140x220 cm
(5)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Obliečky Basic
Na dvojlôžko, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Visco
Bavlnená, 45x75 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/modré, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/béžové, 135x200 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Melissa
Na jednolôžko, 3-dielne, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, s potlačou, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, bodkované, biele/sivé, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
4
5
6
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky