Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy, plagáty, cedule
...
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy, plagáty, cedule so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Obrazy
Plagáty
Cedule
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
608 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Seaside
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tlačený, na plátne
(37)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,84 €
s kódom
17,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Woods
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, sklenený
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,64 €
s kódom
22,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na plátne
(14)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Mojito
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Pina Colada
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
33x48 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, tlačený, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Woman Sketch
30x40 cm, 2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Evila Originals
Ceduľa Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tlačený, na plátne
(118)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámom
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Olive Bunch II
40x50 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Paradise Beach
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Hawaii
30x40 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Ireland
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, tlačený, s rámom
(95)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát London
30x40 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(303)
Na sklade
Posledný kúsok
25,14 €
s kódom
31,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie