Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy, plagáty, cedule
...
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy, plagáty, cedule so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Obrazy
Plagáty
Cedule
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
608 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz White Orchid
56x75 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Violet Hills
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, tlačený, na plátne
(6)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Plagát Female
45x65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Bondi Icebergs – Anna Pihan
30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, tlačený, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft
58x78 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na plátne
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
knor
Obrazy v súprave Relax
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(120)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
32x42 cm, s rámom
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
32x42 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Maison
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Breeze
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Crystal
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Sail
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tlačený, s rámom
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, reprodukcia/tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, tlačený, na plátne
(154)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Beach
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Root
70x100 cm, tlačený, na plátne
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunlit
70x100 cm, tlačený, na plátne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, tlačený, sklenený
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, s rámom/sklenený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x42 cm, 4 ks, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Ponza Tangerine – Anna Pihan
30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie