Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy, plagáty, cedule
...
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy, plagáty, cedule so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Obrazy
Plagáty
Cedule
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
608 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Fida
94x118 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát White Poppy
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Girl Power
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Simple Living 6
90x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Paradise Beach
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
85x85 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Two Faces
29x41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bizzotto
Obrazy v súprave Crown
60x90 cm, 2 ks, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Seaside
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Imprint
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
100x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pulau
70x100 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 4. 11. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
90x120 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sort Of Stone
52x72 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Sweet Home
30x30 cm, 3 ks, 3D ilúzia/tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Gingko
29x41 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Misty Night
140x70 cm, tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Plagát A Nice Cup of Tea
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na plátne
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gerard
70x100 cm, tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Woman Face
29x41 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Land
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sky
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obrazy v súprave Butterfly
34x44 cm, 5 ks, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Items
32x42 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Fortuna White
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Static
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie