Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Kuchynské organizéry
Organizéry do kuchynskej linky
Organizéry do kuchynskej linky
...
Kuchynské organizéry
Organizéry do kuchynskej linky
Organizéry do kuchynskej linky so zľavovým kódom
Príborníky do zásuvky
Prídavné poličky
Kuchynské prídavné košíky
Stojany na panvice
Držiaky na pokrievky
Držiaky na hrnčeky
Držiaky na poháre
Organizéry na koreničky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Spôsob uchytenia
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
206 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Biela, 32,5x16 cm, výška 46 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Čierna, 32,5x16 cm, výška 46 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Sivý, 18,5x26,5 cm, výška 17,5 cm
(17)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rayen
Prídavná polička
Závesná, oceľová, biela, 22,5x30 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Hirano
Kovový, v striebornej farbe, ø 15 cm, výška 34 cm
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 50x30 cm, výška 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 30x15 cm, výška 10 cm
(19)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Elletipi
Príborník do zásuvky Wood Line
V prírodnej farbe, 48 x 47 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Elletipi
Príborník do zásuvky Wood Line
V prírodnej farbe, 33 x 47 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Ima
Bez vŕtania, kovová, čierna, 30x9 cm, výška 6,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(26)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Vali
Drevená, v prírodnej farbe, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
21,27 €
s kódom
26,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na koreničky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 25x7 cm, výška 7,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, biele, výška 10 cm
(20)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, sivé, výška 10 cm
(25)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x17 cm, výška 19 cm
(20)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Nevada
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, výška 24 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Lava
2 ks, nástenné, z nehrdzavejúcej ocele, čierne, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 51x47 cm, výška 3 cm
(29)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Prídavná polička Massivo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 48,5x31 cm, výška 48,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička
Kovová, biela, 54x25 cm, výška 15 cm
(50)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Držiak na hrnčeky Radka
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, ø 15,5 cm, výška 39 cm
(18)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Košík Radka
Závesný, kovový, čierny, 16x25 cm, výška 30 cm
(11)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, biely, 22x11 cm, výška 7 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, čierna, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 22x11 cm, výška 7 cm
(31)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, biela, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, čierny, 47,5 x 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely, 47,5 x 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, čierny, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, biely, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, čierny, 36x8 cm, výška 19 cm
(15)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Myhooks
Závesný, oceľový, čierny, 6x25 cm, výška 6 cm
(25)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Tree
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizér na koreničky
Plastový, sivý, 37,5x24,5 cm, výška 9 cm
(52)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, čierny/sivý, 41,5 x 35 cm
(96)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Biely, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(33)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(153)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Lou
Bambusová, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(190)
Na sklade
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Gioma
Čierny, 18x35 cm, výška 33,5 cm
(55)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 33 cm
(6)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Plates
V striebornej farbe, 30x14 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice
V striebornej farbe, 45x16 cm, výška 13 cm
(23)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac