Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do pracovne
Organizéry do pracovne
Organizéry do pracovne
...
Doplnky do pracovne
Organizéry do pracovne
Luxusné organizéry do pracovne so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ organizéra
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
166 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Lena Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(9)
Na sklade
17,13 €
s kódom
21,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Essey
Organizér Pen Pen
Na písacie potreby, plastový, ø 10 cm, výška 10 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojanček na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Black 419
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Cool Gray 9
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Orange 021
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Red 2035
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Yellow 012
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Aubergine 229
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,86 €
s kódom
17,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na písacie potreby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(24)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Disctrict
Na písacie potreby, kovový, 6x17 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,14 €
s kódom
13,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
11,10 €
s kódom
13,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(4)
Na sklade
10,29 €
s kódom
12,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(9)
Na sklade
10,29 €
s kódom
12,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Balvi
Stojanček na mobil Feline
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Stojanček na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kancelársky nábytok
Stolové lampy
Nástenky a tabule
Písacie potreby
Kalendáre a plánovače