Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky
...
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Plážové osušky a deky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
332 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavoružové, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, čierna, 70x120 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Grid
Froté, bavlnená, bodkovaná, čiern-obiela, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Uteráky a osušky v súprave Dora
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 1x stredný uterák (50x90)/1x osuška (90x150)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, ľanová, v prírodnej farbe, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, béžové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Osuška Rainbow
Froté, bavlnená, zelená, 70x140 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, oranžové, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, ružová, 70x130 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, biela, 70x130 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
4 ks, froté, bavlnené, červené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlnená, v petrolejovej farbe, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
B.E.S.
Plážová osuška Fishes
Bavlnená, s potlačou, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, tmavozelená, 70x120 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavoružové, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, v tehlovej farbe, 70x130 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x130 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlnená, s nápismi, čierna, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlnená, ružová, 150x150 cm
(6)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlnená, geometrická, béžová, 70x133 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Berlin
Zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 100x180 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, tyrkysovomodré, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 70x140 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Dash
Detská, zamatová, s potlačou, 75x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
6 ks, froté, bavlnené, tmavofialové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Moody
Detská, zamatová, s potlačou, modrá, 75x150 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, khaki, 70x130 cm
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška White
Vaflová, ľanová, biela, 75x125 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, biele, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, čierne, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, béžová, 90x150 cm
(102)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, tmavozelená, 70x120 cm
(9)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Svetlosivá, 70x140 cm
(6)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Uteráky a osušky v súprave
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 1x stredný uterák (50x90)/1x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlnená, biela, 100x180 cm
(7)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, v levanduľovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Alisse
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/ružová, 75x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavosivá, 90x150 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlnená, svetlozelená, 100x180 cm
(14)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac