Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Ozdoby na stromček
Ozdoby na stromček
...
Vianočné dekorácie
Ozdoby na stromček
Ozdoby na stromček so zľavovým kódom
Vianočné ozdoby
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Farba
Materiál
Súprava
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
235 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Snowflake
3 ks, drevené, 25 cm
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
4,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Doll
Textilná, 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočná girlanda Mery Christmas
Papierová, 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Moon
Kovová, ø 30,5 cm
(2)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 55 cm
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Elijah
2 ks, z polyresínu, 12 cm
(2)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 33 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Jannet
20 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba
Drevená, ø 11 cm
(6)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, textilné, 13 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, kovové, 12,5 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Nature
3 ks, kovové, 14 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, ø 8,5 cm
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Rai
Drevená, 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otta
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
9,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Raimo
Polyresinová, 40 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
9,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Hani
3 ks, bambusové, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
8,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Akon
3 ks, bambusové, ø 7 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
7,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná guľa
Ø 10 cm
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Santa
Textilná, 20 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Soldier
3 ks, 13 cm
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Soldier
3 ks, 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Marron
Sklenená, 12 cm
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Marron
Sklenená, ø 6 cm
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 25 cm
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 25 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 20 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(7)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
20 ks, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
0,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Navidad
10 ks, ø 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,59 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Star
Z nehrdzavejúcej ocele, 9,5 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Christmas Angel
Z nehrdzavejúcej ocele, 10,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Heart Children
Z nehrdzavejúcej ocele, 7 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Angel with Flowers
Z nehrdzavejúcej ocele, 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Nordic Tales Mouse
Z dubového dreva, 5,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, drevené, 6,5 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Špička na stromček
28 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 9 ks
Dakls
Vianočné gule v súprave
9 ks, ø 8 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Star
Plastová, 11,5 cm
(6)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Birdie
11 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, sklenené, ø 5,5 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Špička na stromček
Sklenená, 31 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac