Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Papiernictvo
Papiernictvo
...
Voľný čas a zábava
Papiernictvo
Papiernictvo so zľavovým kódom
Písacie potreby
Peračníky
Zápisníky
Diáre
Kalendáre a plánovače
Fotoalbumy
Balenie darčekov
Samolepky
Kancelárske potreby
Fixky a zvýrazňovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
209 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Florentia
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 31x25 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Meri Meri
Prianie Baloon
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Obal na knihu s taškou Red&Blue
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Dinosaur Kingdom
8 ks, 13x8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Hearts
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chicago School
8 ks, s vianočným motívom
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life in Harmony
30 str.
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Zápisník Pink
128 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Respect
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Giglio
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Fotoalbum L Marble Paper Laminate
25 str.
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Dream Big Little One
30 str.
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Fotoalbum S Marble Paper Laminate
25 str.
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Týždenný plánovač The Perfect Plan
Týždenný, 104 str.
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,77 €
s kódom
24,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Záložka do knihy Mushroom
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum A Love Story
30 str.
Doručenie od 2. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Doručenie od 2. 11. 2026
23 €
s kódom
28,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life
30 str.
Doručenie od 2. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Dragon Power
Látkový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Wedding 2-pack - One Love
Doručenie od 2. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Svadobný plánovač The Perfect Day
Doručenie od 2. 11. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Denník pre bábätko Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
Na sklade
Posledné kúsky
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zápisník Hello Sunshine
Formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Plánovač
52 str.
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Kniha hostí Be My Guest
100 str., bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
29,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Woodland
60 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Zápisník na narodeniny
12 str.
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Baloons
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Snow White
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Nedatovaný diár Smart
240 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Darčeková súprava Harry Potter
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Zošit s perom Sailor Man
96 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Giglio
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Quadrilobo
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Santa
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Love
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Vita
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Zápisník Dusty
96 str., formát A6
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Quadrilobe
3 ks, 14x18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Rocket
8 ks, 11x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Rispetto
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Tempo
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Venezia
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Lavanda
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Merry Christmas
13x18 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Písacie potreby
Zápisníky
Balenie darčekov
Samolepky