Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Papiernictvo
Papiernictvo
...
Voľný čas a zábava
Papiernictvo
Papiernictvo so zľavovým kódom
Písacie potreby
Peračníky
Zápisníky
Diáre
Kalendáre a plánovače
Fotoalbumy
Balenie darčekov
Samolepky
Kancelárske potreby
Fixky a zvýrazňovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
209 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Busy B
Zápisník Terrazzo
128 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Rex London
Prianie v súprave Wild Flowers
10 ks
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Winter Foliage
S vianočným motívom, 31x25 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Honey
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Wild Winter Forest
S vianočným motívom, 31x25 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Wild Winter Forest
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Záložka do knihy Hourglass
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Butterfly Garden
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Busy B
Samolepiaci bloček Sticky
(266)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Winter Foliage
S vianočným motívom, 25x31 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Treehouse
5 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Cactus
130 str., bez potlače
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Súprava na korešponenciu Words for Earth
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 7 ks
Pantone
Ceruzky v súprave Gray 446
7 ks
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Podložka na stôl Annie Paper Laminate
Sivá, kartónová, 39x59 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Robin Hood
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Hárok samolepiek Garden
(6)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Winter Foliage
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Birdsong
128 str., bez potlače
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 25x31 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Podložka na stôl Annie Canvas Paper Laminate
Čierna, kartónová, 39x59 cm
(22)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Mondoodle
8 ks
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Pero Prehistoric Land
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Pravítko The Golden Rule
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Wild Wood Hideaway
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Snowy Sanctuary
S vianočným motívom, 25x31 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chouchou Chien
8 ks
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
1,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Pravítko Sausage Dog
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Sunday Morning
128 str., formát A5, bez potlače/linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Visačky na darčeky v súprave Robin
10 ks
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Wild Winter Forest
S vianočným motívom, 25x31 cm
(10)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Podložka na stôl Coastal Birds
Svetlomodrá, sklenená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Pero Paul
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Holly Berry
S vianočným motívom, 31x25 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Flower Field
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník For the Zoo
60 str., formát A5, linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Zošit s perom Cleopatra
96 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A6, linajkové
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Minifigures
Látkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Heart
60 str., formát A6, linajkový
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Florentia
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Pero Paul
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A6, linajkový
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Great Art,
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Fixky v súprave
6 ks
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Baliace papiere v súprave Wild Flowers
5 ks, 49x69 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Písacie potreby
Zápisníky
Balenie darčekov
Samolepky