Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie · Zľavový kód
Nádoby a formy na pečenie
Plechy a pekáče
Zapekacie misy
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Cukrárske potreby
Vykrajovačky
Misy
Váženie a meranie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
365 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 17 cm, silikón
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Embosovaný valček
Drevený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Plech Grande
Na pizzu/na tortu/na bagety, 29,5 x 26 cm, maximálna teplota 230 °C
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pralinky
22 x 11,5 cm, silikón
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vyklápacia formička
Drevená
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Litina Smalt
Z liatiny, 22x42,5 cm, maximálna teplota 250 °C
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáče v súprave GRANDE
2 ks, 24,5x32,5 cm, maximálna teplota 230 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, béžové, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, červená, ø 28 cm, objem 5 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, červená, ø 18 cm, objem 2 l
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
2 ks, plastové, biele, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na mini bábovky
35 x 21,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
ø 24 cm, kov
(6)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Star
9 ks, kovové
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, červené, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, čierna, ø 11 cm, objem 1,25 l
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na pečivo v súprave
3 ks, 21,5 x 12 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Odmerka Classic
Plastová
(2)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Blomsterbergs
Zdobiace vrecká v súprave
50 ks, plastové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Nástavce na zdobenie
Počet nástavcov 7 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, čierna, ø 18 cm, objem 2 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Round
9 ks, kovové
(4)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Odmerky v súprave Mensura
3 ks, plastové
Na sklade
Posledný kúsok
19,63 €
s kódom
24,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na chlieb Latte
35 x 13,5 cm, kov
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Čierna, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(6)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Flower
6 ks, ø 7 cm, silikón
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na muffiny
27 x 19 cm, kov
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Odmerky v súprave
4 ks, kovové
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, čierna, ø 28 cm, objem 5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Podložka na pečenie
60 x 45 cm, silikónová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na chleby v súprave
3 ks, 15,5 x 4,5 cm, kov
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, biela, ø 11 cm, objem 1,25 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Nástavce na zdobenie Flower
Počet nástavcov 7 ks
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, béžová, ø 28 cm, objem 5 l
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, biele, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Béžová, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Plech
Kov, 40 x 30 cm, maximálna teplota 230 °C
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, béžová, ø 18 cm, objem 2 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Červená, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na koláče v súprave
3 ks, ø 10 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
2 ks, plastové, čierne, ø 23 cm, objem 3 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, čierne, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
...
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynské váhy
Nádoby a formy na pečenie
Vykrajovačky
Cukrárske potreby
Valčeky
Náčinie na zdobenie
Košíčky
Zapekacie misy
Misy