Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie · Zľavový kód
Nádoby a formy na pečenie
Plechy a pekáče
Zapekacie misy
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Cukrárske potreby
Vykrajovačky
Misy
Váženie a meranie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
365 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest Prep&Store
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28,5 cm, objem 5 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Zapekacia miska Poterie
Ramekin, ø10 cm, kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
V mentolovej farbe, kovová, nosnosť 5 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Minútka
Biela
(66)
Na sklade
5,62 €
s kódom
7,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Hendi
Bombičky na šľahačku v súprave
10 ks, kovové
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Forma na chlieb Fattoria
12 x 19 cm, keramika
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odmerka Nest
Plastová
(62)
Na sklade
13,06 €
s kódom
16,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 22 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie Charlotte
26 x 23,5 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na šalát, kameninová, biela, ø 34 cm, objem 2,9 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,04 €
s kódom
37,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Zapekacie misy v súprave Clyde
4 ks, 15x17 cm, keramické, maximálna teplota 180 °C
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, plastový
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Forma na chlieb
ø 28,5 cm, keramika
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande
22,5x35,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vykrajovač cesta
Z nehrdzavejúcej ocele
(54)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Pekáč
Z liatiny, 8,5x25 cm, maximálna teplota 240 °C
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na koláče v súprave
3 ks, ø 10 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vykrajovače v súprave Circles
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Zapekacia misa
20x32,5 cm, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Blomsterbergs
Zdobiace vrecká v súprave
50 ks, plastové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Tortové stierky v súprave
3 ks, plastové
(120)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Odmerka Classic
Plastová
(2)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovač Lamb
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,09 €
s kódom
8,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Kuchynský teplomer
Digitálny, kovový
(7)
Na sklade
16,53 €
s kódom
20,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Easter
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
7,70 €
s kódom
9,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
2 ks, plastové, čierne, ø 23 cm, objem 3 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská váha
V striebornej farbe, digitálna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 5 kg
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Nastaviteľná odmerka Measure-Up
Plastová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
9,74 €
s kódom
12,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lopatka na tortu Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Round
9 ks, kovové
(4)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Misa Banda
Na ovocie, keramická, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
52,44 €
s kódom
65,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Lis na cesto Cookie
Počet nástavcov 24 ks
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, objem 750 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Zapekacia misa Ensemble
24x31 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Forma na chlieb
28 x 23 cm, silikón
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
27,88 €
s kódom
34,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Easter
6 ks, kovové
Na sklade
Posledný kúsok
10,07 €
s kódom
12,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Clyde
23,5x37 cm, keramická, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na chleby v súprave
3 ks, 15,5 x 4,5 cm, kov
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Minútka Duet
Presýpacia, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Misa Toppu
Na ovocie, kameninová, čiern-obiela/béžová, ø 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
119,99 €
s kódom
149,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Rošt do rúry
60 x 32 cm
(22)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na bábovku
ø 24 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynské váhy
Nádoby a formy na pečenie
Vykrajovačky
Cukrárske potreby
Valčeky
Náčinie na zdobenie
Košíčky
Zapekacie misy
Misy