Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie so zľavovým kódom
Podbradníky
Detský riad
Detské jedálenské stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
318 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Periodic Table
Kovová, krémovobiela, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, svetlomodré, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Brick
Plastová, žltá, 390 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Brick
2 ks, s fliaš, plastové, žlté, 390 ml
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Orion
Detský tanier Bunny
Silikónový, šalviový zelený, 18x23 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský desiatový box Aquamarin
Z bioplastu, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Podbradník Little Farm by Little Dutch
Silikónový, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s kvetinovým vzorom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Dolly
Kameninový, hnedý, 14x20 cm
(2)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Agnes
230 ml, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Periodic Table
Kovová, krémovobiela/v striebornej farbe, 450 ml
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Kid Up
V prírodnej farbe, nosnosť 51 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Vintage Mushroom
Smaltovaný, krémovobiely
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detská jedálenská súprava A-Z
Plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník
Mušelínový, sivý, bodkovaný
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Charlie
3 ks, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska K-Pop Demon Hunters
Z nehrdzavejúcej ocele, fialová, 665 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Style Born Up 2in1
Svetlozelená/v prírodnej farbe, nosnosť 50 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Mickey Mouse
Z nehrdzavejúcej ocele, biela, 665 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Kuromi
Plastový, ružový
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Sweets
3 ks, kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Born Up 2in1 Luxe
Béžová/v prírodnej farbe, nosnosť 70 kg
Na sklade
Posledné kúsky
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box K-Pop Demon Hunters
Plastový, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Mickey Mouse
Plastový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské taniere v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské misky v súprave Lemon & Pear
2 ks, silikónové, žlté/zelené
Na sklade
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Wild Flowers
Kovová, krémovobiela/v striebornej farbe, 450 ml
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Addy
130 ml, kameninový, béžový
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Apple
Silikónový, červený
Na sklade
Posledné kúsky
11,19 €
s kódom
13,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Forest Friends by Little Dutch
Plastová, svetlomodrá, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Sharks
Kovová, modrá, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
Plastový, červený/zelený/tyrkysovomodrý
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Celebrate
150 ml, kameninový, žltý/krémovobiely
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/ružový, 1,6 l
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Olive Mix
3 ks, antikoro/zo silikónu, hnedý/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Celebrate
150 ml, kameninový, modrý/krémovobiely
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Jesse
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, ružový
(7)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Dog
225 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Fairies in the Garden
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 250 ml
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Sunshine & Rainbow
Plastová, béžová, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Celebrate
Kameninový, žltý/krémovobiely, ø 16 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Fairy Wonders by Little Dutch
Plastová, biela/ružová, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac