Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Postele a matrace
Postele a matrace
...
Nábytok
Postele a matrace
Postele a matrace so zľavovým kódom
Postele
Matrace
Príslušenstvo k posteliam
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Rozmer
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 310 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
140x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 11 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Original Care
90x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 120 kg
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
313,60 €
s kódom
392 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Wrap Mocca/Dark Grey
70x200 cm, stredne tvrdý, skladací, hnedý, hrúbka 12 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Cashmere Premier
140x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový/termoregulačný, zo studenej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 180 kg
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jednolôžková posteľ Avela
90x200 cm, s úložným priestorom, s matracom, čalúnená, ľavý roh/pravý roh, stredne tvrdá, rohová, béžová
(13)
Na sklade
587,20 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Kelp
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, béžová
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
1 239,20 €
s kódom
1 549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (3)
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, taupe
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
922,40 €
s kódom
1 153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
966,40 €
s kódom
1 208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
140x200 cm, s roštom, čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
(9)
Doručenie od 10. 11. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
180x200 cm, s roštom, čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
140x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Bobochic Paris
Dvojlôžková posteľ Jade
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, z HD peny, béžová
(5)
Na sklade
1 983,20 €
s kódom
2 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
942,40 €
s kódom
1 178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
1 035,20 €
s kódom
1 294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Kelp
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, béžová
(5)
Doručenie od 9. 10. 2026
1 119,20 €
s kódom
1 399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (3)
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
869,60 €
s kódom
1 087 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jednolôžková posteľ Avela
120x200 cm, s úložným priestorom, s matracom, čalúnená, menčestrová, ľavý roh/pravý roh, stredne tvrdá, rohová, taupe
(7)
Na sklade
663,20 €
s kódom
829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
160x200 cm, s roštom, čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Meise Möbel
Boxspring posteľ Memphis
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, menčestrová, béžová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
1 415,20 €
s kódom
1 769 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jednolôžková posteľ Avela
90x200 cm, s úložným priestorom, s matracom, čalúnená, zamatová, ľavý roh/pravý roh, stredne tvrdá, rohová, tmavosivá
(4)
Na sklade
587,20 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lena
140x200 cm, bez roštu, čalúnená, svetlosivá
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Jednolôžková posteľ Lena
120x200 cm, bez roštu, čalúnená, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
160x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
1 127,20 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
120x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(4)
Doručenie od 7. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Black Multizone
120x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 120 kg
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
140x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
895,20 €
s kódom
1 119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jednolôžková posteľ Avela
120x200 cm, s úložným priestorom, s matracom, čalúnená, zamatová, ľavý roh/pravý roh, stredne tvrdá, rohová, tmavosivá
(3)
Na sklade
663,20 €
s kódom
829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Thessa Pillow
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, menčestrová, s nastaviteľnou výškou čela, taupe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
815,20 €
s kódom
1 019 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Moonia
Matrac Nordic Flex
200x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/termoregulačný, z HD peny, hrúbka 21 cm, nosnosť 180 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Maison de Rêve
Boxspring posteľ Faro
180x200 cm, s úložným priestorom/bez čela, čalúnená, s matracom/s topperom, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
1 287,20 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Wicki
140x200 cm, bez roštu, čalúnená, menčestrová, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
356,80 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: melamín, biele
(3)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Rošt
140x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 100 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: melamín, biele, 70x100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
40,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Moonia
Matrac Hexacare Bagged Springs
180x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, pružinový, obojstranný/antialergénny/zónový/termoregulačný, z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami, hrúbka 28 cm, nosnosť 200 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
795,20 €
s kódom
994 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
36,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
BENAB
Topper Medium
90x200 cm, tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny, hrúbka 7 cm, nosnosť 120 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Hotel Edition
200x200 cm, stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový/termoregulačný, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 30 cm, nosnosť 180 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
791,20 €
s kódom
989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Retreat
180x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lazúrovanie, v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
795,20 €
s kódom
994 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
1 052 €
s kódom
1 315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivomodrá
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
895,20 €
s kódom
1 119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
140x200 cm, bez roštu, čalúnená, sivomodrá
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
467,20 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
90x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 13 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
276,80 €
s kódom
346 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Hotel Edition
160x200 cm, stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový/termoregulačný, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 30 cm, nosnosť 180 kg
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
595,20 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Cashmere Premier
80x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový/termoregulačný, zo studenej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 120 kg
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Matrac Yoko
90x190 cm, stredne tvrdý, penový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 22 cm, nosnosť 150 kg
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
1
2
3
4
5
...
49
Načítať viac