Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Desiatové boxy
Desiatové boxy
...
Skladovanie a prenos potravín
Desiatové boxy
Luxusné desiatové boxy so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Krabičky na jedlo
Desiatové boxy
Vákuové dózy
Doplnky na skladovanie potravín
Detské desiatové boxy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
137 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
Plastový, červený/zelený/tyrkysovomodrý
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Tilde
Plastový, červený
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
Plastový, modrý
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula Nordic
Plastová, krémovobiela, 500 ml
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Periodic Table
Plastový, svetlomodrý/krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
S vidličkou, plastový, béžový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Ladybird
3 ks, 3 ks, plastové, červené/v petrolejovej farbe, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Road Trip
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré, 600 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
3 ks, 3 ks, plastové, zelené/oranžové/tyrkysovomodré, 600 ml
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Food Fest
S vidličkou, plastový, fialový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, modrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, v mentolovej farbe, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 4,2 l
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, ružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Garden by Little Dutch
S vidličkou, plastový, svetloružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavomodré, 600 ml
(354)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Compactor
Vákuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémovobiele, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 350 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 700 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula Nordic
Plastová, krémovobiela, 350 ml
(12)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Minecraft
Plastový, oranžový
Doručenie od 15. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Kuromi
Plastový, ružový
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Univerzálne viečka na potraviny v súprave
Plastové
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 240 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
100 ml, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
Súvisiace kategórie
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy