Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Pre deti
...
Kategórie
Pre deti
Pre deti · Zľavový kód
Detský nábytok
Všetko pre bábätká a batoľatá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detský textil
Detské koberce
Detské osvetlenie
Hry a hračky
Školské potreby
Detský riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Odporúčaný vek
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 481 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Bear
Zamatový, s odnímateľným poťahom, v mentolovej farbe, šírka 60 cm, hĺbka 70 cm, váha 2 kg
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Ombre Stars
Napínacia, na dvojlôžko, s hviezdičkami, biela/ružová, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detský matrac Safe Asleep®
75x100 cm, s odnímateľným poťahom, penový, hrúbka 4 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Game Over
Napínacia, na dvojlôžko, čierna, 135x190 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Djeco
Kreatívna súprava
Vhodný vek 7+
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Giglio
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Tilde
Bavlnená
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Quadrilobo
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Terrazzo Square
Z textílie buklé/ženilkový, s odnímateľným poťahom, biely, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, váha 2 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Prehistoric Dinosaurs
Napínacia, na jednolôžko, modrá, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-20 % s kódom
Roba
Zábrana na posteľ
Biela/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Kolíska Hier
46x72 cm, s matracom/so stojanom, čalúnená, povrchová úprava: lakovanie, biela
Na sklade
Posledné kúsky
316 €
s kódom
395 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Lávová lampa Glitter
Zelená, kovová, LED, do zásuvky, ø10x37 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Bolster
Menčester, krémová, šírka 55 cm, váha 600 g
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Žinka Dusty Rose
Staroružová, z bio bavlny, 14x22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkym vlasom, tmavomodrý, 100x150 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh City Go Big Base
Objem 28 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Squirel
Kovová, 6,5x13 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Detská tapiséria Tandani
Výška 50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Bloomy
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 160x235 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Klip na cumlík Epiphany
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Mini Moo Cow
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s potlačou, biela, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPD
70x160 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(5)
Doručenie od 5. 11. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Love
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Vita
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Detský vankúšik Stripes
S odnímateľným poťahom, zamatový, biely/modrý, 15x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Zápisník Dusty
96 str., formát A6
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Papertime
Papierové skladačky Mini Bear
Vhodný vek 7+
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detský príbor
4 ks, plastový, ružový/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž/1x čajová lyžička
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Detský nočný stolík BRONXX
Kovový, modrý, 40x40 cm, výška 60,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Soft as a Cloud
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, ružová, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh Ninjago Arin Maxi Plus
Objem 23 l
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská pohovka Lil Sofa
Zamatová, svetlosivá, 70 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Bunny
Zamatový, s odnímateľným poťahom, béžový, šírka 60 cm, hĺbka 70 cm, váha 3 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Kolíska Indibär
90x45 cm, s úložným priestorom/s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou/s nebesami/prístavná, s matracom, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela
Na sklade
Posledné kúsky
276,80 €
s kódom
346 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Candellux Lighting
Detský luster Sewilla
Ružový, keramický, 10x15x123 cm
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Playmobil
Detský vankúšik Boy
S odnímateľným poťahom, s prímesou ľanu, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Flexa
Detský záves Forest
2 ks, bavlnený, bodkovaný, biely/modrý, 25x197 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Transport
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, biela/béžová, bavlnená, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Rispetto
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Tempo
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fox and Woodland Friends
Napínacia, na dvojlôžko, béžová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Detská obliečka na vankúš Dream Big
S hviezdičkami/s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Omaľovánky Mermaid
Vhodný vek 3+
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský sedací vak Charoline
Hnedý/béžový, hĺbka 44 cm, váha 1 kg
Doručenie od 21. 10. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Yanil
Kockovaná, bavlnená, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Učiaca veža
Rastúca, sivá, nosnosť 80 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
58
59
60
...
73
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hry a hračky
Detský nábytok
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detské úložné boxy
Detský textil
Detské osvetlenie
Detský riad
Školské potreby
Všetko pre bábätká a batoľatá