Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Pre deti
...
Kategórie
Pre deti
Pre deti · Zľavový kód
Detský nábytok
Všetko pre bábätká a batoľatá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detský textil
Detské koberce
Detské osvetlenie
Hry a hračky
Školské potreby
Detský riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Odporúčaný vek
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 483 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Zoey
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, krémovobiely, 140x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Lionel
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, krémovobiely, 140x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Benni
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, hnedý, 101x120 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Na sklade
Posledné kúsky
23,87 €
s kódom
29,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Peuter
70x140 cm, s roštom, povrchová úprava: farbenie, biela
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Emmi
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, hnedý/krémovobiely, 95x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Zápisník Blue 2150 C
Štvorčekový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Doplnok k detskej posteli Pino
Z masívu borovica, sivý, 21x79 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Roll
Menčester, mentolová, váha 500 g
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Berry
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, hnedý, 120x149 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh City Space Explorer
Objem 10 l
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Omaľovánky Space
Vhodný vek 3+
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Elodie
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, v terakotovej farbe, 75x120 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská záhradná kuchynka
Drevená, 36x65 cm, výška 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský puf Kio
Ø 35 cm, výška 40 cm, váha 1 kg
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský koberec Theo DIno
Ručne tkaný, s prímesou vlny, s nízkym vlasom, okrúhly, zelený, ø 120 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Podbradník Little Farm by Little Dutch
Silikónový, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručenie od 20. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Mepal
Podbradník Fairy Garden by Little Dutch
Silikónový, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roba
Detská knižnica Maren
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 29 cm, výška 88 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Zoo Animals
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s potlačou, biela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská plachta Brushed Teddy Bear
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Emil
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, sivý/krémovobiely, 140x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Zošit s perom Swing
96 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Detský koberec Animal Friends
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, svetlomodrý, ø 100 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Fairy Tale
Do sprchy, 55x55 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Detský budík Peekaboo Ladybug
Ø 15 cm, výška 18 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Hlavolam Sudoku
Drevený/plastový/kartónový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave
192 str., formát A4, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 80x120 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
18,28 €
s kódom
22,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Kindsgut
Hračka do vody Ocean
3 ks, silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Luz
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, béžová, bavlnená, 140x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský batoh Gordon
Objem 8 l
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Candellux Lighting
Detské nástenné svietidlo Sheep
Čierne, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Checkerboard
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Hrkálka Fintan
Vhodný vek 0+, BPA free, perte ručne
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detský bazén Fiesta Mariposa
Ø 162 cm
Na sklade
Posledné kúsky
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Rispetto
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPW
80x140 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(21)
Doručenie od 5. 11. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (14)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský batoh Tracey
Objem 8 l
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská plachta Brushed Sleepy Saurus Dino
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská plachta Brushed Teddy Bear
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, krémovobiela, 70x140 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Detské obrázky v súprave Reach for the Stars
3 ks, 16x20 cm
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Chifres
Do vane, 10 ks, 11x12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, biela, 70x140 cm
Doručenie od 20. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Detský matrac BASIC COOL
90x200 cm, antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 10 cm, nosnosť 75 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Candellux Lighting
Detské nástenné svietidlo Heart
Modré, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x26 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Roba
Maňušky v súprave
6 ks, látkové, perte ručne, vhodný vek 3+
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
6,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
57
58
59
...
73
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hry a hračky
Detský nábytok
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detské úložné boxy
Detský textil
Detské osvetlenie
Detský riad
Školské potreby
Všetko pre bábätká a batoľatá