Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Príslušenstvo k nápojom
Príslušenstvo k nápojom
...
Riad na nápoje
Príslušenstvo k nápojom
Príslušenstvo k nápojom so zľavovým kódom
Vývrtky a otvárače
Slamky
Podtácky
Chladiace nádoby
Barmanské potreby
Vínne príslušenstvo
Formy na ľad
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Cena
Udalosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
107 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Floral
4 ks, textilné, ružové, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručenie od 26. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Dark Grey
4 ks, textilné, tmavosivé, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Tipsy
Na fľaše, kovový
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Rodeo
Na fľaše, kovový
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Tácky v súprave Layer
4 ks, hnedé, 10x11 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Tácky v súprave Charm
4 ks, kovové, v zlatej farbe, 9,5x9,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 23. 10. 2026
70,72 €
s kódom
88,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 23. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Nádoba na ľad Corvina
Doručenie od 26. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Set na prípravu koktailov Shai
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 7. 12. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3