Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Postele a matrace
Príslušenstvo k posteliam
Príslušenstvo k posteliam
...
Postele a matrace
Príslušenstvo k posteliam
Luxusné príslušenstvo k posteliam so zľavovým kódom
Čelá k posteliam
Úložné priestory pod postele
Rošty k posteliam
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dekor
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
112 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 209x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, modré, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, modré, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Čelo postele Nidra
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, na montáž na stenu, s nočnými stolíkmi, biele/v prírodnej farbe, 240x62 cm
Na sklade
Posledný kúsok
272,80 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Čelo postele Nidra
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, na montáž na stenu, s nočnými stolíkmi, čierne/v prírodnej farbe, 240x62 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
272,80 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Rošty v súprave Fawn
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
166 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, krémovobiele, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, modré, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, modré, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, polohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
180x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
137 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
133 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
WOOOD
Zásuvka pod posteľ Nikki
Povrchová úprava: lakovanie, biela, 90x200 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Zásuvka pod posteľ Nikki
Povrchová úprava: lakovanie, zelená, 90x200 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
140x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
120x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(4)
Doručenie od 7. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
120x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
140x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
80x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Čelo postele Naia
Povrchová úprava: melamín, na montáž na stenu, s nočnými stolíkmi, biele, 145x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Čelo postele Naia
Povrchová úprava: fólia, na montáž na stenu, s nočnými stolíkmi, v prírodnej farbe, 165x80 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
90x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(8)
Doručenie od 7. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
100x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rošt Talo
90x190 cm, lamelový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x190 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jednolôžkové postele
Dvojlôžkové manželské postele
Úložné priestory pod postele
Čelá k posteliam
Detské postele a postieľky
Obliečky
Chrániče matracov
Deky
Rošty k posteliam
Paplóny
Vankúšové výplne