Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 553 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Breccia Oniciata
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Ikigai
Ø 14 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vitaus
Koža Wild Pareso
Syntetická, biela/hnedá, 60x100 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jatoba
450 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Oyo Concept
Behúň Blooming Garden
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, 58x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Súprava ploskačky a štamperlíkov Spirit of Adventure
3 ks, 220 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hilight
LED lampáš
Na baterky, plastový, v bronzovej farbe, 9,5x12 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kuchynský teplomer Accura
Digitálny, plastový/nerezový
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, tmavomodré, 18x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná soška Squirrel
Polyresinová
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Prídavná polička FlexiSpace
Závesná, plastová, 19x29 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Heart Children
Z nehrdzavejúcej ocele, 7 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carla
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 11 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Angel with Flowers
Z nehrdzavejúcej ocele, 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, biela, ø 5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Black Tree
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky A
90 ks, sťahovacie, 4,5 l
(4)
Na sklade
19,90 €
0,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny/sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Garniža Tempo
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 120 - 210 cm
(5)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Stab Stitch
Čierny, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, zelená, 140x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S ornamentmi, čierny/v zlatej farbe, 150x240 cm
(13)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Organizér do skrine Sandy
Závesný, látkový, béžový, 29x29 cm, výška 127 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Magi Memory
5 ks, papierové, ø 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detské prestieranie Malla
Z morskej trávy, ø 38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Rukavica na grilovanie
2 ks
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Neon Angel
Na baterky, zapichovacia, kovová, čierna, šírka 1,5 cm, dĺžka 23,5 cm, výška 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 1 l, ø 20 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Hnedá, 60x60 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Vankúš
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 30x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 14 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lisana
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s abstraktným vzorom, biela/modrá, 140x280 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Penelope
Sivá, 45x75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, biela, 140x48 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Sviečka Christmas
S vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Háčiky v súprave Rof
2 ks, nástenné, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Brisa
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 70 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Aubergine 229
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Edelia
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela/v striebornej farbe, 140x280 cm
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
100 ml, na likér
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Remember
Chňapky v súprave Lemon
2 ks, zelené/v mentolovej farbe, 18,5x18,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Black Gold
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
132
133
134
...
527
Načítať viac