Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 435 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premier Housewares
Detský kôš na hračky Mimo Cat Face
Látkový, s potlačou, biely, ø 40x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Soleil de Provance
S vôňou levandule, doba vône 12 týždne, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
SQUISHMALLOWS
Detská šiltovka Fifi
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Bavlnená, biela/ružová, 18x28 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Plaček Pet Products
Prepravná taška Trixie
Pre domáceho miláčika, látková, čierna, 27x46,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá vetvička Reed
Ø 15 cm, výška 132 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Ponožky
Veľkosť 36-40, pánske/dámske/unisex
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flamme Table
Na baterky, stolová, kovová/z vosku, v zlatej farbe, šírka 4 cm, dĺžka 28,5 cm, výška 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Vložka do jedálenskej stoličky Luxe
Sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Svetelná reťaz Carlisle
Hnedá, z umelého ratanu, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 180 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záchodová doska Achille
37 x 47, tmavomodrá, geometrická
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Rainbow Rockets
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, čierna, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stolová lampa
Čierna, kovová, ø13x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Lotus Play
Keramický, tmavozelený, ø 6,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Desert 1301
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, béžový, ø 80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Waves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, čierno-biele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rohožka Welcome
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(10)
Doručenie od 20. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové/fialové, 135x200 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 135x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Ø 27 cm, kameninový, svetlozelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Howdy Christmas
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené/ružové, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Svietnik Stons
Polyresinový
Doručenie od 26. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Gatto Carino
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(19)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Gingerbread
Zamatový, s vianočným motívom, hnedý, 28x37 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Town
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Angus Highland Cow
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
16 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/sivý
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Sušená rastlina Afina
10x10 cm, výška 93 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Gonks
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, oranžové/hnedé, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Blomus
Prestieranie Lineo
Bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biely/v zlatej farbe, 150x240 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Heart Nupo
Z eko kože, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Korin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Detské hodiny
Ø 30 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet
2 ks, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Coco Black
Z kokosového vlákna, čierna, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Bully
S abstraktným vzorom, červený, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Detský vankúšik Cloud
Biely, 27x47 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flamme Ring
Na baterky, závesná, kovová/z vosku, v striebornej farbe, šírka 2,5 cm, dĺžka 28,5 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Kuchynská rukavica Forest Green
Ľanová, tmavozelená, 14x29 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 6,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 5,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
141
142
143
...
527
Načítať viac