Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 611 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, čierny, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(124)
Na sklade
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
Joseph Joseph
Organizér na topánky Shoe-In
Plastový, béžový, 35x47 cm, výška 15 cm
(63)
Na sklade
25,17 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
6,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Sollux
Bodové svietidlo Crown
Čierne/v striebornej farbe, oceľové, ø6x12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,27 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Fischer & Honsel
Detské nočné svietidlo Kalle
Čierno-biele, silikónové, LED, nočné/prenosné, na USB, s možnosťou voľby farby/s časovačom/so stmievačom, 14x11,5x10,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
25,35 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 11x14 cm, výška 6 cm
(14)
Na sklade
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
8,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Skladací, látkový, krémovobiely
(6)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave
2 ks, biele
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresínu, 8x11 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(77)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/béžové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detská obliečka Lilibelle
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, biela/ružová, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Whiteline
6 ks, porcelánové, na cappuccino/s tanierikom, biele, 110 ml
(62)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Pure
Kovová, ø 39,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Dekoratívne tácky v súprave
2 ks, drevené, 20x37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Detská obliečka Dogs
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 90x130 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, kameninové, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Kompostery v súprave
2 ks, plastové, zelené, 125 l
(17)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Colin
Kovová, v matne striebornej farbe, 12,5x20,5 cm, výška 21 cm, 3 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Džbán Tropical
Plastový, modrý, 2 l
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Dvojposchodový košík na ovocie
27,5x34 cm, kovový, sivý
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 135x200 cm
(91)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 12
(44)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cattara
Ochranný obal na gril Royal Classic
88x66 cm, výška 96 cm
(66)
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Nastaviteľný, plastový, sivý, 42x26 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave English Meadow
3 ks, na sušienky, kovové
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Juliette
Zo ženilky, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Cocoon
Mikroplyšový, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Dóris
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Illana
Keramická, matne čierna, ø 8,5 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Chania
Plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 280 cm
(11)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 15 cm, výška 14 cm
(41)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Managua
S potlačou, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, tmavohnedá, 41x75 cm
(12)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Súprava váz Nona
3 ks, porcelánové, biele, ø 8 cm, výška 9 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Willa
2 ks, kameninové, modré/ružové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Vonkajšie svietidlo Campus
Matne čierne, kovové, LED, na baterky/so solárnym panelom, IP44, ø7x23 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na šperky My Jewels
Kovový, 16x26 cm, výška 45 cm
(7)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Metro
Kovový, biely, šírka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Paw Prints
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, čierny/béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Magnetický držiak mydla
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 4,5x7 cm, výška 4 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Váza Cutting
Sklenená/drevená/železná, v prírodnej farbe, 6,5x25,5 cm, výška 14,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
173
174
175
...
526
Načítať viac