Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 493 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Hartman
Sedák Belize
Vonkajší, s kvetinovým vzorom, 45x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Nyhavn Townhouse
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6 cm, dĺžka 6 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Into the Woods x Celia Battaini
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Gin O'Clock
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(11)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
B.E.S.
Záhradný sedák Seahorse
Na ležadlo, s potlačou, červený/modrý, 52x148 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
B.E.S.
Záhradný sedák Sea Lighthouse
Na ležadlo, s potlačou, modrý, 52x148 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
B.E.S.
Záhradný sedák Seahorse
Na ležadlo, s potlačou, modrý, 52x148 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Svetelná dekorácia King
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 11,5 cm, výška 25,5 cm
Na sklade
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
25,90 €
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Artsy Doormats
Rohožka Agaric Mushroom
Z recyklovaného plastu, červená/modrá, 40x70 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Poháre v súprave
2 ks, 220 ml
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
25,90 €
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Jumping Cats
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Záclona Dinos
Závesný systém tyč, biela/v striebornej farbe, 140x260 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Swallows
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bavlnený, s potlačou, béžový, 132x178 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Wenko
WC kefa Nerno
Keramická, čierna, ø 10,5 cm, výška 39,5 cm
(18)
Na sklade
25,92 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
WC kefa Goa
Z polyresínu, béžová, výška 38,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
WC kefa Sacile
Keramická, sivá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(1)
Na sklade
25,92 €
Do košíka
Do košíka
Fischer & Honsel
Detské nočné svietidlo Leo
Biele, silikónové, LED, nočné/prenosné, na USB, s možnosťou voľby farby/so stmievačom, 9x10x13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,94 €
Do košíka
Do košíka
Fischer & Honsel
Detské nočné svietidlo Lesley
Biele, silikónové, LED, nočné/prenosné, na USB, s časovačom/so stmievačom, 21x10x6 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
25,94 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Laundry
Kovový, biely, šírka 56 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(175)
Na sklade
26 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Odšťavovač JuiceMax
Plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
26,08 €
Do košíka
Do košíka
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Mandala
Prešívaná, žltá/sivá, 220x240 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
26,18 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Obracačka GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
26,23 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchový záves Sevilla
S ornamentmi, svetlomodrý, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,25 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, v lesklej striebornej farbe, 12x12 cm, výška 6,5 cm
(265)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Countryside Floral
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(19)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Spider-man
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(8)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Balvi
Organizér Head
Na písacie potreby, z cementu, 11,5x8 cm, výška 12 cm
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(23)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Chránič matraca Protect
120x200 cm
(36)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, sivé, výška 10 cm
(25)
Na sklade
26,40 €
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Detská obliečka Roxy
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, biela/v terakotovej farbe, bavlnená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, drevený
(9)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Kuchynská váha Scale
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 3 kg
(10)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
WC kefa Pergole
Keramická, krémovobiela, ø 10 cm, výška 38 cm
(8)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Kôš na bielizeň Brisen
Plastový, čierny, 50 l
(44)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Reality
Stolová lampa Ariana
Béžová, keramická, ø18x27 cm
(6)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Doska na skladanie oblečenia
Plastová, béžová, 38x21 cm, výška 5 mm
(3)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomsterbergs
Forma na tortu
28 x 20 cm, nehrdzavejúca oceľ
(4)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomsterbergs
Forma na tortu
24 x 24 cm, nehrdzavejúca oceľ
(2)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 280 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé/béžové, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
180
181
182
...
526
Načítať viac