Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 766 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Prada
2 ks, prateľné, zamatové, biele, 60x100 cm
(6)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rex London
Kúpeľňová predložka Sausage Dog
Prateľná, červená/biela, 52,5x83 cm
(51)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 140x220 cm
(43)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Holm
Panvica
Na lievance, liatinová, ø 23 cm, na indukčný varič
(6)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
House Nordic
Kvetináč Antas
Z vodného hyacintu, ø 24 cm, výška 28 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Dávkovač mydla Odos
Z polyresínu, biely, 381 ml, ø 10 cm, výška 18 cm
(33)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Carpino
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastový, biely, 250 ml, 10x8 cm, výška 13 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
Bigso
Organizéry do zásuvky v súprave Emma Paper Laminate
5 ks, kartónové
(1)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Kôš na bielizeň Brisen
Plastový, čierny, 50 l
(44)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kähler Design
Svietnik Kantarel
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, sivobéžové, 360 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Sušiak na bielizeň
Závesný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10,5 m
(3)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Emilia Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(13)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Heart"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, fialová, bavlnená, 140x200 cm
(4)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Baby Cats
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Kiss"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, fialová, bavlnená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Princezny "Heart"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Bowl
Čierne/hnedé, plastové, LED, na baterky, s časovačom, IP44, ø12,5x19,5 cm
(21)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Stolová lampa Munoz
V bronzovej farbe, kovová, LED, ø13x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Opviq lights
Nástenné svietidlo Evander
V zlatej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 26x21x10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Universal
Koberec Loft
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, zelený, 60x120 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
Wenko
Kryt na sporák Bistro
Z PVC, béžový, s potlačou, 60x52 cm
(1)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Detská termoska Wild Flowers
Kovová, krémovobiela/v striebornej farbe, 450 ml
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves Casual
Závesný systém tyč, menčestrový, hnedý, 140x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Rosendahl
Termohrnček Grand Cru Outdoor
280 ml, silikónový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Mickey "Hello"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Matcha Latte
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
Wenko
Kryt na sporák Marble
Z PVC, biely, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(3)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
B.E.S.
Plachta Jersey Lycra
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, biela, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Star Trading
Svetelná reťaz Circus Shade
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 495 cm
(13)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Reem
2 ks, kameninové
(2)
Na sklade
27,90 €
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kryt na sporák Slate
Z PVC, sivý, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(2)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Komodo Beach
Prateľný, syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Optic
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Plech Compact
41,5 x 35,5 cm, maximálna teplota 220 °C
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kryt na sporák Pikant
Z PVC, s potlačou, 60x52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Košíky v súprave
7 ks, do kúpeľne, látkové, tmavosivé, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Obal na kvetináč Sella
Ručne vyrobený, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Ladelle
Dóza Essentials
Na soľ, keramická, antracitová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Summer Rain
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 60x100 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
B.E.S.
Obliečky Geometries
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, geometrické, žlté/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Svietnik Hurricane
Sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
193
194
195
...
528
Načítať viac