Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 685 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Panvica Grande
Na palacinky, ø 27 cm, na indukčný varič
(68)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka Stripes
Prateľná/z pamäťovej peny, z pamäťovej peny, hnedá/béžová, 50x80 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10 m
(121)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Tropic Tiger Leaf
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, zelené/hnedé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Umbra
Odpadkový kôš Touch
Plastový, biely, 6 l
(20)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
S|P Collection
Šálky v súprave Odette
2 ks, z kostného porcelánu, na espresso, biele, 190 ml
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Sunnylife
Pumpička
11x9 cm
(3)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
33,5x33,5 cm, výška 9 cm
(42)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
2 ks, textilné, 12 cm
(5)
Na sklade
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hyperion
Dekoračný vankúš Selene Luxury Chenille
Zo ženilky, čierny, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Good Morning
Obliečky Pure Elegance
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, krémovobiele, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Blomus
Dóza Pilar
900 ml, na potraviny, keramická, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 11,5 cm
Na sklade
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, krémovobiela, ø 20 cm, výška 21 cm, 3 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Obal na kvetináč Ignacia
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 15,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka Train
Drevená, vhodný vek 1+
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Little Nice Things
Podložka na stôl Black Prada
Čierna
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Kanvička na zalievanie
Kovová, 1 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Panvica Litina
Grilovacia, liatinová, ø 35 cm, na indukčný varič
(7)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Záclona Fifties
S prímesou ľanu, závesný systém tyč, béžová, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Skladacia veža Wild Wonders
Drevená, vhodný vek 3+
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 66 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Váza Inu
Ručne vyrobená, sklenená, ø 11 cm, výška 9 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky Diapozitiv
23x24 cm, výška 20 cm
(13)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Universal
Koberec Alpaca Liso
Syntetický, shaggy, biely, 60x100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Malta
Biela, 50x70 cm
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Ťažidlo Flower
Sklenené, ø 8 cm, výška 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x15,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Obľúbené
Bloomingville
Soška Sidsel
10x13 cm, výška 25 cm
(23)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Natural
Ľanový, 40x150 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Casa Selección
Box na šijacie potreby
16x24 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Háčik Tower
Kovový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Baline
Sivá, 50x70 cm
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
S prímesou bavlny, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Hlboký , ø 19 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Gentlemen's Hardware
Poháre v súprave
5 ks, 44 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Varná kanvica
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 2,7 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Panvica Litina
Wok, liatinová, ø 30 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Závesné svietidlo Tub
Tmavohnedé, z masívneho dreva, ø15x350 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Ambiance
Samolepka Landscape Night in New York
Na stenu, 90x60 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Bianca
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, z egyptskej bavlny, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Červená, papierová, LED, na baterky, s časovačom, ø45x15 cm
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Artsy Doormats
Rohožka Navy Leaf
Z recyklovaného plastu, tmavomodrá, 40x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Deco Pleasure
Svietnik
Na čajovú sviečku, kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
199
200
201
...
527
Načítať viac