Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 676 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Biela/sivá, z masívneho dreva, LED, na baterky, 28x6x44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Helix 2202
Syntetický, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Bro
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, ø12x35 cm
(1)
Na sklade
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Meri Meri
Girlanda Happy Halloween
145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bavlnený, zelený, 137x178 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Súprava váz Ceola
3 ks, keramické, modré, ø 5 cm, výška 9 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 80x120 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Blomus
Svietnik Ven
Na čajovú sviečku, sklenený
Doručenie od 27. 10. 2026
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Universal
Koberec Class
Syntetický, bez vlasu, svetlosivý, 80x150 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Leitmotiv
Vonkajšie svietidlo Marioneta
V terakotovej farbe, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, IP44, ø18x78 cm
(1)
Na sklade
29,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ osvetlenia (2)
Rojaplast
Stojan na kvety
Drevený, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
29,96 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, sivá, ø 24 cm, objem 2 l
(3)
Na sklade
29,98 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
noo.ma
Tácky v súprave Plama
4 ks, kovové, v striebornej farbe, 10x10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
7,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Bonami
Bonami Club PLUS - Ročný plán
(3)
Na sklade
30 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Hrnčeky v súprave Nero
2 ks, 250 ml, na cappuccino/dvojstenné
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
RIG-TIG
Kuchynská váha Foodie
Biela, digitálna, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
súprava 3 ks
Stelton
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade Magnesium+
3 ks, plastové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Stelton
Fľaša k výrobníku sódy Brus
Plastová, objem 1,15 l
Na sklade
30 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Cukornička Basic
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, objem 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matne striebornej farbe, ø 2 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
noo.ma
Svietnik Mis
Kovový
Na sklade
30 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Téglik na zubné kefky Modo
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 5,5 cm, výška 12 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
30 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Téglik na zubné kefky Modo
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 5 cm, výška 12 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
30 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
30,04 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Cattara
Gril Piran
Na drevené uhlie/prenosný
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
30,07 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Tortona
Pedálový, oceľový, čierny, 3 l
(71)
Na sklade
30,09 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Surface Sink Tidy
Kovový, čierny/sivý, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(52)
Na sklade
30,14 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Caddy
Plastový, sivý, 13x30,5 cm, výška 15 cm
(132)
Na sklade
30,14 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Košík na ovocie Tower
Ø 25 cm, čierny
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
30,20 €
Do košíka
Do košíka
KeepCup
Termohrnček Helix Thermal Afterglow L
454 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,20 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
30,22 €
7,56 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave Ada
2 ks, sivé, 17x33 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
30,24 €
15,12 € / ks
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Lávová lampa Astro Glittler
Modrá, sklenená, ø13x37,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,26 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Polarbox
Chladiaci box Pop
Žltý, 12 l, plastový
(12)
Na sklade
30,32 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Opviq lights
Závesné svietidlo Cafu
V zlatej farbe, kovové, ø25x33 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,35 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Addis
Mop
(214)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Krájač Cube
Univerzálny, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Hodiny Lalibela
Nástenné, ø 30 cm
(3)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Dino
Z nehrdzavejúcej ocele, biela, 45x33 cm, výška 20 cm
(75)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Výsuvný vešiak
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 33x47 cm, výška 10 cm
(274)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Addis
Zmeták a lopatka
Kovový/plastový
(131)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Universal
Koberec Matrix Square
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 60x120 cm
(68)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Wenko
Stojan na toaletný papier Albella
So štetkou, plastový, čierny, 12x21 cm, výška 69 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 140x200 cm
(23)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
(2)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
WC kefa Drop
Keramická, biela, 14x13,5 cm, výška 40 cm
(36)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
205
206
207
...
526
Načítať viac