Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 634 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Love Story
Pelech Terrazzo
Pre psa, modrý, 55x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Highland Cow
Z recyklovaného plastu, antracitová, 40x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Trio
Stolová lampa Vela
Biela/zelená, látková, ø18x29 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, biela/čierna, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Turbo-Loc
Bez vŕtania, z nehrdzavejúcej ocele, sivá
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Allstar
Sprchová súprava No. 2
S ručnou sprchou/posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi Poppy
2 ks, porcelánové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny New Vintage
Nástenné, ø 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Villa Altachiara
Kanvička na mlieko Homify
40 ml, keramická, biela/zelená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Glory
Sivé, sklenené, LED, 14,5x12x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Váza Lika
Keramická, zelená, ø 15 cm, výška 25,5 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
PT LIVING
Svietnik Swirl
Sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Herringbone
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
LEGO®
Detský batoh Purple Cherry Blossom
Objem 25 l
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, ružový/sivý, 137x178 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Detská obliečka Brushed Forest Friends
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, krémovobiela, flanelová, 120x150 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Detská obliečka Brushed Sleepy Saurus Dino
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, krémovobiela, flanelová, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Turin
2 ks, sivé, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, ø13,5x47 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Penguins
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Deer
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Gizmo
Sánkovací tanier Meteor
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Biela/tmavohnedá, 130x170 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Maximex
Zástera
2 ks, červená/modrá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
RHS
Sedák Exotic Garden
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kúpeľňový organizér Creto
Betónový, béžový, 9x17 cm, výška 1 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Tartan Check
Bavlnený, s vianočným motívom, červený/tmavozelený, 178x137 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Nutcracker
Bavlnený, s vianočným motívom, vínovočervený, 178x137 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
LEGO®
Peračník Flowers
Látkový
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Podpora rastlín
Drevená, 100x3 cm, výška 100 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Star Trading
Svetelná dekorácia Lumiwall
Biela, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Yes Everyday
Košík Joris
Látkový, béžový, výška 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
S|P Collection
Moka kanvička Luma
350 ml, sklenená, sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
Doručenie od 26. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Budík Gentle
Ø 12 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Kúpeľňový organizér Caddy
Plastový, biely, 25x12 cm, výška 12 cm
(96)
Na sklade
30,93 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Kanvica na čaj
500 ml, so sitkom, sklenená, svetlohnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
30,98 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,98 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchový záves Pula
200x180 cm
Na sklade
31 €
Do košíka
Do košíka
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
31 €
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, šalviová zelená, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
31 €
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 22 cm, železný, zelený/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Candellux Lighting
Detský luster Single
Biely/modrý, z masívneho dreva, LED, 11x10x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 40 ml, štamperlík
Doručenie od 21. 10. 2026
31 €
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Ochranný obal na záhradný nábytok Stay
60x60 cm, výška 31 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
OYOY Living Design
Poťah na žehliacu dosku Toppu
Bavlnený, hnedý/krémovobiely, pruhovaný, 130x48 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
31 €
Do košíka
Do košíka
1
...
210
211
212
...
526
Načítať viac