Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 629 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Novinka
Bloomingville
Miska Naive
Na polievku/na šalát, keramická, krémovobiela, 460 ml, ø 20 cm
(2)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Spring Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, žltý, šírka 61 cm, výška 20 cm, hĺbka 6,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 92 h, ø 7 cm, výška 30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Naparovač Nikko
Ø 20,5 cm, bambusový, hnedý
(10)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
DesignWorks Ink
Nedatovaný diár Travel Journal
192 str., formát A4, linajkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Milo Bow
Na jednolôžko, na gombíky, biele/sivé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Svietnik Dasho
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Riviera Tiles
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Wenko
WC kefa Solid
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 11 cm, výška 38 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 3 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Maiano
3 ks, keramické
Na sklade
31,40 €
10,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Žltá, papierová, do zásuvky, 45x14x68 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Brandani
Stolová lampa 4in1
Čierna, kovová, LED, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, ø12x47,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
LED krb Fireplace
Čierny, plastový, LED, na baterky, 14x15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Multifunkčný mlynček s nástavcami
Z nehrdzavejúcej ocele
(85)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Epic Pet
V prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 61 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Váza Ribbon
Ručne vyrobená, porcelánová, biela, ø 7 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Soška Zoro
Mramorová, 9x20 cm, výška 21 cm
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Birdy
2 ks, kameninové, žlté/modré
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Bez vŕtania, Power-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Gardinia
Záclona Etamine
Závesný systém tyč, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Biela, z masívneho dreva, LED, na baterky, 37x6x38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Artevasi
Obal na kvetináč Fortuna
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 16,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves Swing
Závesný systém tyč, zamatový, biely, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Dávkovač mydla
Kovový, 444 ml, 10x8 cm, výška 18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Spirella
Sprchový záves Serengeti
Čierno-biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1453
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierny/hnedý, 80x150 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Brasil
Plastová, čierna
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Na sklade
31,40 €
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Travelposter
Plagát London
30x40 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Svietnik Briar
Polyresinový
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
31,40 €
7,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Light & Living
Ťažidlo Breon
Sklenené, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves Leo
Závesný systém tyč, zo ženilky, antracitový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Costa Nova
Váza Brisa
Ručne maľovaná, kameninová, biela/modrá, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Detský úložný box
Látkový, s potlačou, sivý, ø 16 cm, výška 22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Valek
Embosovaný valček Merry Christmas
Drevený
(2)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
SQUISHMALLOWS
Detská kabelka Winston
Objem 5 l
(2)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Ego Dekor
Drobná dekorácia Heart
Drevená, 3x14,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Dekoračný vankúš Liena
Vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 30x60 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
2 ks, na USB, béžové, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Epic Pet
V prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 61 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1451
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierny/hnedý, 80x150 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
1
...
212
213
214
...
526
Načítať viac