Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 881 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
House Nordic
Vonkajšie svietidlo Soham
Zelené, plastové, LED, prenosné, na USB, IP44, ø15x22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Vonkajší vankúš
Zelený, s odnímateľným poťahom, 49x49 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Essentials
Skrinka na topánky Asten
Oceľová, povrchová úprava: laminovanie/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 63 cm, výška 44 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Doručenie od 13. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detský hrnček Bambino
225 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, sivý, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Curver
Úložný box Totem
S vekom, plastový, červený/čierny, objem 60 l, 59x39,5x36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
(13)
Doručenie od 15. 12. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premier Housewares
Váza Cayden
Sklenená, čierna, ø 20 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Premier Housewares
Dózy v súprave Fenwick
3 ks, na potraviny, kamenné
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
33,90 €
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Remundi
Ihly na špíz v súprave Rotisserie
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Nástenné svietidlo Tramino
Čierne/v zlatej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 27x29x20 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Kville
Biela, plastová, LED, na baterky, ø40x4 cm
Na sklade
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Cukornička
Biela, objem 200 ml
(4)
Na sklade
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
LED lampáš Albert
Biely, sklenený, LED, na baterky, na diaľkové ovládanie, IP44, ø12,5x23 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Bianca
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, sivá, 135x190 cm
(2)
Na sklade
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Wavy Checkerboard
Z recyklovaného plastu, ružová, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Elizabeth Olwen
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Autumn Nature Landscape
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Jam Biscuit
Z recyklovaného plastu, ružová, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Elizabeth Olwen
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Elizabeth Olwen
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Elizabeth Olwen
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Fair Isle
Z recyklovaného plastu, vínovočervená, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Sardine Tin
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Blue Hello
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Súprava pre starostlivosť o srsť
Čierna
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
LED sviečka Lia
Do nabíjačky, sivá, ø 10 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Z masívneho dreva, LED, na baterky, s časovačom, 45x5x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, svetlosivá, 17x18 cm, výška 13 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Black Stripes
2 ks, prateľné, biele/čierne, 60x100 cm
(6)
Doručenie od 15. 12. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 23,5 cm, výška 121 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Iris
Z tvrdeného skla, čierny, s kvetinovým vzorom, 50x56 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Rayen
Ochranná plachta na motorku
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavosivá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Outdoorchef
Čistiaca súprava na grilovaciu dosku plancha
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Váza Cayden
Sklenená, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Ťažidlo Olyra
Sklenené, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kvetináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorom, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5673253
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,94 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
WC kefa Padua
Bambusová, v prírodnej farbe, 10x10 cm, výška 38 cm
(209)
Na sklade
33,95 €
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Závesné svietidlo Manavgat
Tyrkysovomodré/v prírodnej farbe, kovové, ø24x103 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,99 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
33,99 €
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, biely, ø 120 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
33,99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Light & Living
Dekoratívna tácka Krosna
Kovová, ø 34,5 cm
Na sklade
34 €
Do košíka
Do košíka
1
...
226
227
228
...
523
Načítať viac