Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 870 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Boltze
Závesná vianočná dekorácia Nara
Sklenená, ø 10 cm
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
34,40 €
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mepal
Termohrnček Natural brushed
375 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Vybavenie do detskej kuchynky Toaster
Vhodný vek 1+, BPA free
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Spirella
Protišmyková podložka Bang
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Súprava na umývanie riadu Easy Squeez-e
Silikónová, sivá
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Sedák Disc
Vonkajší, 33x33 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
PT LIVING
Nástenný vešiak Maze
Kovový, sivý, šírka 71 cm, výška 27 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Detská stolička Dog
Béžová, výška 28 cm, nosnosť 100 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Sara
4 ks, na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Zástera Toadstools
Bavlnená, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Súprava detského náradia Tool Belt Playset
Vhodný vek 3+, BPA free
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Ambiance
Samolepka Black and White Marble
Na nábytok, 200x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Zástera They Are Flying
Bavlnená, s vianočným motívom, biela/zelená
(4)
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, modré, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Crochet
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, taupe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Bianca
Obliečky Brushed Regal Check
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Butter Kings
Zástera Holiday Mood
Bavlnená, biela
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Zástera Santa Likes Mistletoe
Bavlnená, biela/zelená
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Zástera Festive Car
Bavlnená, s vianočným motívom, biela
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
Veniec Liva
Svietiaci/vianočný, ø 25 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Zástera Christmas
Bavlnená, s vianočným motívom, zelená/modrá
(5)
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Zástera Rowan Berries
Bavlnená, s vianočným motívom, biela
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Mioli Decor
Kôš na bielizeň
Látkový, 67 l
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Springs
Syntetický, s nízkym vlasom, 77x150 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Trio
Nástenné svietidlo Raglan
Matne čierne, kovové, LED
Doručenie od 3. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Merry Christmas
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Obal na kvetináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Roba
Detská deka Strenenzauber
Bavlnená, s hviezdičkami, biela/sivá, 80x80 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Parma
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, tmavosivý, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Umbra
Šperkovnica Tesora
Drevená, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,44 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Edita
Béžové, 30x50 cm, výška 30 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
34,47 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Dávkovač mydla Ume
Kameninový, svetlosivý, 250 ml, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
34,51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
FABINI
Nôž Trino
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,53 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
4 ks, 370 ml
Na sklade
Posledné kúsky
34,53 €
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
34,53 €
17,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Na sklade
34,64 €
5,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(15)
Na sklade
34,64 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Black+Blum
Termofľaša Explorer
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
34,66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Obľúbené
Opviq lights
Stropné svietidlo Berceste
V bronzovej farbe, kovové, ø24x12 cm
(20)
Na sklade
34,70 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Rin
Kancelársky, plastový, čierny, 2,3 l
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
34,74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
34,78 €
Do košíka
Do košíka
Hubelino
Príslušenstvo ku guličkovej dráhe Blocks
Vhodný vek 2+, BPA free
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,78 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
BonBistro
Steakové nože v súprave Carne
4 ks, oceľové, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
34,80 €
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
WOOOD
Stojan na kuchárske knihy Brook
Kovový, tmavohnedý, 17x29 cm, výška 12 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
34,81 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
34,87 €
5,81 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
228
229
230
...
523
Načítať viac