Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 855 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
My House
Obliečky Rene
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, tmavozelené, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Yes Everyday
Tanier Daryel
Servírovací, žltý/krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Les Deglingos
Plyšové hračky v súprave Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný vek 0+, perte na 30 stupňov, výška 15 cm, dĺžka 32 cm
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Les Deglingos
Plyšové hračky v súprave Ptipotos Olou
2 ks, vhodný vek 0+, perte na 30 stupňov, výška 24 cm, dĺžka 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
Doručenie od 3. 11. 2026
35,90 €
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mijolnir
Obliečky Üçgen
Na dvojlôžko, na gombíky, geometrické, modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Biela/sivá, papierová, LED, prenosná, na USB, so stmievačom, ø8x14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Lorena Canals
Detský vankúšik Turtle
Bavlnený, zelený/hnedý, 30x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Nástenné svietidlo Kurt
V medenej farbe, kovové, ø28x26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Maximex
Masážny valec
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Koberec Puddle
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, modrý/béžový, ø 80 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
My House
Obliečky Christmas
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, biele/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Bianca Abstract
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, čierny, 60x120 cm
(22)
Doručenie od 30. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Zilverstad
Pokladnička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Graffiti Multi
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 60x120 cm
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Opviq lights
Nástenné svietidlo Manavgat
V medenej farbe/v prírodnej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 25x25x14 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mila Home
Ergonomický vankúš Bagel
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, ø 44 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Boltze
Veľkonočné dekorácie v súprave Dandelion
2 ks
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Veniec Pine
Vianočný
Doručenie od 29. 10. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
S|P Collection
Podnos na tortu Rural
Drevený, hnedý, ø 22 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, hlboké, ø 23,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
35,90 €
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Ego Dekor
Lampáš
Kovový, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Závesná dekorácia Pomp
Textilná, ø 20 cm, výška 39 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Lávová lampa Rainbow Rocket Lava
Zelená, sklenená, ø11x41,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,95 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Sklenená, tmavozelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
35,95 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 3 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Betiel
3 ks, drevené, s vianočným motívom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
35,97 €
11,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
35,97 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Háčiky v súprave Ponto
4 ks, nástenné, čierne
(1)
Na sklade
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Mepal
Pomôcky na pečenie v súprave Chef It
3 ks, plastové
(1)
Na sklade
36 €
Do košíka
Do košíka
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Dávkovač mydla Sono
Keramický, modrý, 250 ml, 8x9 cm, výška 14 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Nova Luce
Bodové svietidlo Alma
Matne čierne, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, IP44, 8x12x13 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Casafina
Kanvica na čaj Pacifica
500 ml, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stolička Comiso
Plastová, biela, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(8)
Na sklade
36,04 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Elle Decoration
Koberec Panglao New York White
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, biely, 80x120 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
36,14 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Kave Home
Poťah Falconera
76 cm, béžový
Na sklade
36,25 €
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Koberec Skazar Isfahan
Syntetický, s nízkym vlasom, 80x150 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
36,31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Hanse Home
Koberec Parun Tabriz
Syntetický, s nízkym vlasom, hnedý/béžový, 80x150 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
36,31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Obľúbené
Lékué
Forma na chlieb
28 x 23 cm, silikón
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
36,33 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Odkvapkávač
Plastový, čierny, 43x31 cm
(147)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 2x malý uterák (30x30)
(6)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(24)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Cat
2 ks, látkové, 11x34 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
235
236
237
...
523
Načítať viac