Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 519 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
S|P Collection
Váza Twig
Vysoká, modrá, ø 9 cm, výška 59 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Ochranný obal na záhradný nábytok Grow
76x76 cm, výška 34 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
S|P Collection
Difuzér Marn
S kvetinovou vôňou, objem 200 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Contrast Trim
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Sahara
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 120x170 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
30x40 cm, tlačený, s rámom
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Servírovací stolík Dara
Na kolieskach, kovový, 16x40 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Beni
Antracitové, kovové, IP44, ø11,5x11 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ osvetlenia (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, tyrkysovomodré, 550 ml, ø 15 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
10,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Cubiko
Kovový, čierny, šírka 53 cm, výška 15 cm, hĺbka 6 cm
(57)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(27)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, svetlohnedá, ø 20 cm, objem 1 l
(5)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, 3D ilúzia/tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, zelené, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
Na sklade
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Cora
Látkový, sivý, 63 l
(47)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Berceste
V bronzovej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 28x20x24 cm
(14)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivazza
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny/v striebornej farbe, 17x32 cm, výška 72,5 cm
(73)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, biely, 21x33,5 cm
(2)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Karafa Grand Cru Nouveau
1 l, sklenená, sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Karafa na whisky
850 ml
(165)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, biela, ø 10 cm, výška 37 cm
(48)
Na sklade
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Hold-All
Skladací, látkový, sivý, 35 l
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Onaz
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, khaki, 140x220 cm
(5)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Vintage Rosebud Lace
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-15 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Drevený, biely/v prírodnej farbe, ø 20 cm, výška 50 cm
(10)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Marrakesh
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, čierny/v zlatej farbe, 80x150 cm
(4)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, zelené, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Restore Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, hnedé, ø 37,5x25,5 cm
(3)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na topánky Fondi
Z masívu akácie, v prírodnej farbe, počet párov topánok 6 , šírka 69 cm, výška 40,5 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Marrakesh
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený, 80x150 cm
(4)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves Butterflies
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, 90x200 cm
(69)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na topánky Paris
Kovový, závesný, v striebornej farbe, počet párov topánok 18 , šírka 59 cm, výška 151 cm, hĺbka 14 cm
(168)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Polly
2 ks, 350 ml, keramické, svetložlté/svetlomodré
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Sahara
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Skrinka na topánky
V prírodnej farbe, počet párov topánok 9 , šírka 74 cm, výška 69 cm, hĺbka 27 cm
(182)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 135x200 cm
(9)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
Homitis
Nočný stolík Lonie
Biely, 30x30 cm, výška 55 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/béžové, 135x200 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Francois
Ručne tkaný, vlnený, bouclé, bez vlasu, biely, 60x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Rachel
4 ks, s potlačou, 55x55 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Svetelná reťaz Ember
Plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 600 cm
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Tescoma
Forma na chlieb Delicia
30 x 13 cm, keramika
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaves
Kovový, v zlatej farbe, šírka 49,5 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 3 cm, hĺbka 7 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Reality
Závesné svietidlo Nara
Béžové, z masívneho dreva, ø11x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Plážová osuška Abhita
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, zelená, 100x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
263
264
265
...
518
Načítať viac