Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 478 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Vileda
Mop Ultramax Turbo
S vedierkom
(86)
Na sklade
45 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Multi-Prep Compact
Univerzálne
(7)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Anouk Abstract
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 80x150 cm
(128)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave Nova
18 ks
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(210)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(6)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Nástenné dekorácie v súprave Avaler
3 ks, kovové, výška 22 cm
(157)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Ferla
So štetkou, oceľový, matne čierny, ø 18 cm, výška 69 cm
(31)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Turbo-Loc
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, oceľová, v striebornej farbe
(243)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 320 ml, na koktail
(39)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Felix
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s ornamentmi, v tehlovej farbe/hnedé, 140x200 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Malta
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, čierny/slonovinový, 80x150 cm
(45)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
House Nordic
Košíky v súprave Krabi
3 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 36 cm, výška 30 cm
(6)
Na sklade
45 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Rebrík na uteráky Suri
Bambusový, čierny, dĺžka 43 cm, výška 170 cm
(79)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na toaletný papier ReNew
Oceľový, v zlatej farbe, ø 13 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(130)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Retro Flat LED
Digitálny, s bezdrôtovou nabíjačkou, 8x16 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Box na granule Tower
Čierny, 20x30 cm, výška 19 cm, 6 l
(11)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Styler
Obraz White Orchid
56x75 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore
Bambusový, v prírodnej farbe, 40 x 38,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémovobiele
(1)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Vita
Čierny, 45x45 cm, výška 45 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Mikroplyšová, tmavofialová, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minecraft
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/modrá, bavlnená, 140x200 cm
(10)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Forma na bábovku Delícia
24 x 24 cm, kov
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlnená, sivá, 130x160 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Opviq lights
Závesné svietidlo Tel
Čierne, kovové, ø50x110 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, čierne/béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč
Bez vŕtania, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Organizér Staple
Drevený, 12x24 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Box na vreckovky Allegra
Kovový, 13x13 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Fľaša na olej
Objem 400 ml, keramická, červená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 220 ml, na whisky
(53)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Panama
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, čierny/béžový, 80x150 cm
(22)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Kankyo
Drevený/látkový, biely, 62 l
(67)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Hrniec Kitchen
S pokrievkou, keramický, 3,4 l, ø 24 cm
(11)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Verto Recycle
Na triedený odpad, z recyklovaného plastu, modrý, 54 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Sağlam
Čierne, kovové, ø22x115 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, reprodukcia, na plátne
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive
3 ks, na baterky, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(9)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Lynx
Mikroplyšová, béžová, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Koberec pod stromček Golden Nut Cracker
Prateľný, bavlnený, okrúhly, s vianočným motívom, ø 133 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Iba na Bonami
Bonami Selection
Koberec Archia
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, oranžový/krémovobiely, 80x150 cm
(10)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Logan Stripe
2 ks, závesný systém tyč, pruhované, hnedé, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
266
267
268
...
518
Načítať viac