Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 369 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Fleur Matelassé
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, žakárové, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Normu
2 ks, ručne vyrobené, keramické, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Stropné svietidlo Solum
Biele/v prírodnej farbe, z masívneho dreva, ø12x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 400 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Deka Ultra
Svetlomodrá, 127x185 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Tácka Singles
23x35 cm, servírovacia, kovová
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Džbán Kylie
Keramický, biely, 700 ml
(2)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Furny Home
Polica Corner
Poschodová/rohová, matná, biela, šírka 25 cm, výška 105 cm, hĺbka 25 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Hue
3 ks, z morskej trávy, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 37 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Bodové svietidlo Torino
Čierne, kovové, 18x10x29,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Coco 1132
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 120 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Tienidlo Latvia
V prírodnej farbe, ratanové, ø29x25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gunne
Vhodný vek 0+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Stropné svietidlo Plisado
Sivé, látkové, prisadené , ø42x18,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Asiatic Carpets
Koberec Muse Orange Retro
Syntetický, s nízkym vlasom, žltý/oranžový, 80x150 cm
(118)
Doručenie od 10. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Filament
E27, 2600 K, 6 W, so stmievačom, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská stolička
Biela, výška sedadla 31 cm, nosnosť 60 kg
Doručenie od 4. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Kúpeľňový regál Skaren
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 110 cm, hĺbka 33 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Meri Meri
Adventný kalendár Marching Band
Drevený, 15x23x10 cm
(1)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Across
Bavlnená, pruhovaná, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Džbán Taormina
Keramický, biely, 1,65 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Squid Lighting
Závesné svietidlo Cota
Čierne/sivé/v zlatej farbe, sklenené, IP40, ø15x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 11. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravná taška Dog Fantasy Platinum
Pre psa, látková, svetlosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Valmon
Záhradná hadica
Dĺžka hadice 25 m, ø 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Veľkosť L/XL, mikroplyšový, slonovinový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Vipack
Doplnok k detskej posteli Pino
Z masívu borovica, sivý, 21x79 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Keter
Záhradný úložný box Atlas
Plastový, objem 270 l, šírka 117 cm, výška 57 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Maestro
V striebornej farbe, sklenený, do zásuvky, 39,5x8x59 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Coco 1136
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 120 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Coco 1134
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 120 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Coco 1135
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 120 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec
Obojstranný/ručne tkaný, syntetický, s prímesou vlny, bouclé, bez vlasu, zelený, 60x110 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bridge
Červený, z borovicového dreva, do zásuvky, 47x5x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Váza Galene
Sklenená, v prírodnej farbe, 20x21 cm, výška 32 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Detský koberec Beats
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, ø 120 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Averie
Ručne vyrobená, sklenená, svetložltá, ø 17 cm, výška 28 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 26. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Henan
750 ml, so sitkom, z liatiny, khaki
Doručenie od 26. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Picasso
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 80x150 cm
(6)
Doručenie od 30. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, béžový, 80x150 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Cosplay
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Materasso
Rošt MASIV
80x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 30. 10. 2026
54 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (8)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Detské obrázky v súprave Good Night
4 ks, 30x30 cm
Doručenie od 11. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Traxory
Podnos
40x30 cm, servírovací, drevený
(2)
Doručenie od 11. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Selection
Mlynček a dosky v súprave Rustic
3 ks, servírovací, drevený
Na sklade
46,49 €
s kódom
54,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
292
293
294
...
526
Načítať viac