Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
51 965 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fischer & Honsel
Stolová lampa Tobse
Hnedá/béžová, keramická, 13x23x39 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Lost In Space
2 ks, závesný systém tyč, modrý/sivý, 168x183 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Leitmotiv
Stolová lampa Burano
Keramická, ø13x34 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
S poličkou, z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 17 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Fairytale Unicorn
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 265x225 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť M, bavlnený, sivý
(1)
Doručenie od 11. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 12 m
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Závesné svietidlo Diva
Čierne, sklenené, ø20x150 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Brabantia
Sušiak na bielizeň HangOn Tower
Matne čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 23 m
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka sušiacej plochy (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Odkladací stolík Alba
Biely, 30x34 cm, výška 56 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Leitmotiv
Nástenné svietidlo Catania Ring
Tmavomodré, keramické
Doručenie od 26. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Iris
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, luxusné/obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na umývacie prostriedky Marble
Kamenný, tmavozelený, 12x24 cm, výška 18,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Eider
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 80x150 cm
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
súprava 2 ks
Philips Hue
Žiarovky v súprave White ambiance
2 ks, iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E14, na diaľkové ovládanie, 5 W
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Birka
Obojstranný/ručne tkaný, s prímesou juty, bouclé, bez vlasu, v prírodnej farbe, 120x170 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Cattara
Ohnisko Sabatini
54x55 cm, výška 54 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší behúň Bahama
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 80x250 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší behúň Bahama
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 80x250 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší behúň Bahama
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlosivý, 80x250 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší behúň Bahama
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlosivý, 80x250 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Como Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, pruhované, tmavosivé, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Reproduktor Drum
Bluetooth, bezdrôtový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajší vankúš Sorells
Béžový, 45x45 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cattara
Ohnisko Stromboli
Ø 45 cm, výška 50 cm
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Boaz Recto
Zelená, kovová, 14x24x33 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
61,62 €
s kódom
72,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Džbán Maxima
Kameninový, biely/modrý, 1,465 l
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Tile
Z tvrdeného skla, modrý/hnedý, patchwork, 70x60 cm
(59)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Incesante
Zelená, sklenená, ø20x24 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na zemiaky, keramická, biela
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Varná kanvica Diamante
V lesklo zlatej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l
(1)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Nočný stolík Jena
Závesný, v dekore borovice, v prírodnej farbe, 40x30 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava na whisky Jaxon
1,28 l
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plastia
Kompostér Urbalive
Plastový, sivý, 30 l
(6)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Universalo
So štetkou, oceľový, čierny/v striebornej farbe, 20x23 cm, výška 62,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop Profi XL
S vedierkom
Na sklade
73 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Heikki
Keramická, krémovobiela, ø 20 cm, výška 24 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, zelený, 64 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Trio
Bodové svietidlo Pago
Biele, kovové, 41x7x15 cm
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Goldy
Nástenné, ø 60 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Lirio
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 15x30 cm, výška 68,5 cm
(9)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Decortie
Nočný stolík Elos
Biely, 60x25 cm, výška 27 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Norwalk Colin
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meowbaby
Detská zavinovačka
Béžová, menčestrová, 45x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Kovová, 7,5 l
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
324
325
326
...
524
Načítať viac