Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
51 959 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Leavy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Palma
S automatickým zatváraním, 34,5 x 45,5 cm, plastová, biela
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Arenys
Zelené, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP54, ø10x25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Stropné svietidlo Malaga
Biele/v striebornej farbe, z opálového skla, ø25x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
YAMAZAKI
Dózy v súprave Tower
3 ks, 650 ml, na múku/na sypké potraviny, plastové, biele
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
24,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rolser
Schodíky M10 UNE
Kovové, čierne, s protišmykom, 75 cm, nosnosť 150 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 43 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na časopisy Tower
Kovový, čierny, 27,5x35 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Frills
Sklenená, ružová, ø 14 cm, výška 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Stropné svietidlo Flower
V bronzovej farbe, kovové, 64x64x30 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Aloe Liso
Syntetický, shaggy, svetlosivý, 120x170 cm
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Prikrývka Mistral
Celoročná, 220x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záves Mahina
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Dinesh
Biele/čierne, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, 34x30x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Tie Dye Football
2 ks, závesný systém tyč, fialový/tyrkysovomodrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tower
Skladací, látkový, čierny
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Zrkadlo Hall
Nástenné, ø 50 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Umelý eukalyptus
Ø 30 cm, výška 78 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detské nástenné svietidlo Muse
Biele/v prírodnej farbe, oceľové, s ohýbateľnou konštrukciou, 44x15x25 cm
(3)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský koberec Believe in Yourself
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, okrúhly, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš Tower
Na triedený odpad/vstavaný, kovový, v striebornej farbe, 17 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Rošt
140x190 cm, latkový, nepolohovateľný
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modesta
Nástenné, ø 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Keter
Záhradný stolík so zásobníkom na ľad
42x42 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Misa Nirela
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Marco
Nástenné, 30x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Jula
Svetlosivá, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, 8x20x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Regál na víno Luana
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, počet fliaš 54, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 121 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet fliaš 9
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
110x110 cm, výška 200 cm
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Stojan na oblečenie Manaus
Bambusový, v prírodnej farbe, 104x46 cm, výška 164 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenka Tower
Magnetická, 58x42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Cheroky Merto
Syntetický, shaggy, biely/sivý, 115x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Monze
Zelená, kovová, ø15x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Benicarlo
Béžová/v prírodnej farbe, z kaučukového dreva, ø27x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Záhradná stolička Bars
Plastová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 46 cm, výška 82 cm, hĺbka 56 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nástenné svietidlo Orey
Čierne, kovové, LED
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Detský kôš na hračky Elephant
Z vodného hyacintu, s potlačou, v prírodnej farbe, ø 30x35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Vnútorná nádoba Cook4me XA6150E0
Multifunkčná, keramická, 6 l, ø 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 14. 12. 2026
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenka Tower
Magnetická, 58x42 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sapho
Dávkovač mydla Gedy Pirenei
Nástenný, sklenený, biely/v zlatej farbe, 110 ml, 11x7 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Deka Galena
Z umelej kožušiny, krémovobiela, 130x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Janoa
V prírodnej farbe, ratanové, ø38x50 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Enna
Z umelej kožušiny, hnedý, ø 45 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
EGLO
Smart stropné svietidlo FUEVA-Z
iOS/Android, Google Home, Amazon Alexa, kovové/plastové, LED, na diaľkové ovládanie/so stmievačom/s hlasovým ovládaním/s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie, 19,5 W, 28,5x28,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
326
327
328
...
523
Načítať viac