Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 494 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cedník Square Colander
Plastový
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie, závesný systém tyč, zelenomodré, 117x137 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Fiskars
Hrable Quikfit
Plastová, 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,26 €
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 12 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,27 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Formy na nanuky v súprave Iconic
4 ks, silikónové
(6)
Na sklade
18,27 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
MSV
Kúpeľňový organizér Isalys
Na kozmetiku, bambusový, v prírodnej farbe, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Podnos do vane Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Winnie the Pooh "Pooh Hugs"
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, v tehlovej farbe, 140x200 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Teddy Bear
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(32)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Candy Cane
Bavlnený, s vianočným motívom, 32x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Spotty Dotty
Bavlnený, na zaväzovanie, bodkovaný, 34x36 cm
(11)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Universal
Koberec Ricci Foresta
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Carpino
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, biela, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(12)
Doručenie od 19. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Claire
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 11 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/ružová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Obliečky Basic
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, biele, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Spirella
Kúpeľňový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresínu, biely, ø 9 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,40 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Detský kôš na hračky Mimo Panda Face
Látkový, s potlačou, biely, ø 38x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Háčik Modo
Nástenný, oceľový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uterák White
Vaflový, s prímesou ľanu, biely, 50x70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, béžová, 90x200 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Coralie
400 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Relief
Na vatové tampony, porcelánový, béžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Blue and green Daisy
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelený/krémovobiely/tyrkysovomodrý
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoratívna tácka Cement
27x26 cm
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Samy
Ružový/fialový, 43x43 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Akina
S prímesou juty, žltý, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, krémovobiely, 45x45 cm
(42)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Yanil
Kockovaná, bavlnená, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Detské záhradné náradie
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 24 cm
(12)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka Mango
16x46 cm, servírovacia, drevená
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Vianočné figúrky v súprave
5 ks, drevené, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Stojan na papierové utierky Cat
Drevený, čierny, 15x15 cm, výška 30 cm
(103)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Ťahacia hračka Charlie the Sausage Dog
Drevená, vhodný vek 3+
(255)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Cerri
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 9x33 cm, výška 6 cm
(362)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dóza Geome
750 ml, na potraviny, kamenná, biela
(162)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
10 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, vonkajšia, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
132
133
134
...
527
Načítať viac