Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 269 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/ružové
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na topánky Penny
Kovový, závesný, biely, počet párov topánok 6 , šírka 41 cm, výška 77 cm, hĺbka 6 cm
(218)
Na sklade
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Svietniky v súprave Ribbon
2 ks, na čajovú sviečku, porcelánové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Roba
Obliečky k detskému záhradnému setu v súprave Little Stars
2 ks, 90x18 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Skrinka na topánky Parker
Z cédrového dreva, v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 74 cm, výška 30 cm, hĺbka 26 cm
(15)
Doručenie od 29. 10. 2026
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na topánky Cipok
Kovový, biely, počet párov topánok 4 , šírka 42 cm, výška 17 cm, hĺbka 24,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Horus
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
16,82 €
s kódom
21,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, 18x25 cm
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,05 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Bear
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Etna
Bavlnená, pruhovaná, 30x50 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Belor
13x32 cm, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nacha
S prímesou ľanu, 45x45 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, ružový/tyrkysovomodrý, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Detský vešiak
Nástenný, plastový, šírka 33 cm, výška 7 cm, hĺbka 5 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
16,90 €
s kódom
21,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš Nyla
Na spanie, 40x70 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Elenei
Mramorový, biely, 200 ml, ø 8 cm, výška 19 cm
(7)
Doručenie od 7. 12. 2026
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Mireni
24,5x22,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Detská tapiséria Tandani
Výška 50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Téglik na zubné kefky Spalsh
Mramorový, v prírodnej farbe, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Žiarovka
E27, 3000 K, 4 W, ø 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nádobka na mydlo Jainen
Betónová, čierna/sivá, 13x9 cm, výška 3 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie v pare
13,5x26 cm, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,96 €
s kódom
21,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(10)
Na sklade
16,97 €
s kódom
21,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
WMF
Termohrnček Impulse
300 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,30 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie v pare
13,5x26 cm, silikónová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,05 €
s kódom
21,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Ancona
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý/v striebornej farbe, výška 34 cm
(43)
Na sklade
17,05 €
s kódom
21,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Termofľaša Fuori
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
17,06 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, v striebornej farbe, dĺžka 25 cm
(1201)
Na sklade
17,09 €
s kódom
21,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Lievik na víno so zátkou Vino
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Baby Dinos
Bavlnená
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Fairies in the Garden
Bavlnená
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Ladybird
Bavlnená
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Sunny Sausage Dog
Bavlnená
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Tilde
Bavlnená
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská zástera Wild Wonders
Bavlnená
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Leona
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, v petrolejovej farbe, 140x200 cm
(9)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentmi, 33x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, biela, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Simon
Nastaviteľná, plastová, biela, 17x38,5 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Vahine
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x280 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Peeking Cat
Z dolomitu, biela, ø 9,5 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
154
155
156
...
525
Načítať viac