Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 793 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
B.E.S.
Záhradný sedák Anchors
Na ležadlo, s potlačou, červený/modrý, 52x148 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
B.E.S.
Záhradný sedák Seahorse
Na ležadlo, s potlačou, červený/modrý, 52x148 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Fiskars
Metla Quikfit
Plastová, 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
WC kefa Villata
Z polyresínu, antracitová, 11x10 cm, výška 37 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Nástenné svietidlo Nina
Čierne, kovové, 14x18,5x11 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Stojan na papierové utierky Bellwood
Drevený, čierny, ø 17 cm, výška 31 cm
(9)
Na sklade
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, čierny, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mijolnir
Obliečky Dide
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou, žlté/sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Krájač Profi Plus
Na syr, z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
25,91 €
Do košíka
Do košíka
Yes Everyday
Kôš na bielizeň Sintia
Bambusový, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
25,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
25,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detský tanier Dolly
Kameninový, hnedý, 14x20 cm
(2)
Na sklade
25,91 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Hodiny Vienna
Nástenné, výška 33 cm
(7)
Na sklade
25,91 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Obal na kvetináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Váza Bashir
Ručne vyrobená, kameninová, modrá, ø 16 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
25,91 €
Do košíka
Do košíka
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Na sklade
25,91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
WC kefa Sacile
Keramická, sivá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(1)
Na sklade
25,92 €
Do košíka
Do košíka
Cattara
Gril Bosa
Na drevené uhlie, ø 26 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
25,97 €
Do košíka
Do košíka
Leopold Vienna
Moka kanvička Moshi
400 ml, kovová, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
25,99 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Záhradné stoličky v súprave Tacoma
2 ks, hnedé, šírka 26,5 cm, výška 37 cm
(7)
Doručenie od 30. 10. 2026
52 €
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Mioli Decor
Obliečky na vankúše v súprave Tuffet
2 ks, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Laundry
Kovový, biely, šírka 56 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(175)
Na sklade
26 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele/čierne, 42x25x25 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Exclusive
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(56)
Na sklade
26,05 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
WC kefa Aquamarin
Keramická, biela/modrá, 10x10 cm, výška 40 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
26,05 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z pochrómovanej ocele, sivý, 13x3,5 cm, výška 10,5 cm
(2121)
Na sklade
26,05 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Taška Jumbo
Na triedený odpad, textilná, sivá, 69 l
(80)
Na sklade
Posledné kúsky
26,05 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Flambovacia pištoľ Delícia
Plastová
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
26,12 €
Do košíka
Do košíka
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Mandala
Prešívaná, žltá/sivá, 220x240 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
26,18 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchový záves Sevilla
S ornamentmi, svetlomodrý, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,25 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Vivielle
4 ks, na polievku, kameninové, tmavohnedé, 720 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
105 €
26,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,27 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex Lite
Plastová, biela, 9x12 cm, výška 42 cm
(83)
Na sklade
26,33 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Helix 2203
Syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 60x110 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,35 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
WMF
Servírovacia lyžica Profi Plus
Plastová
Na sklade
Posledný kúsok
26,36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomsterbergs
Forma na tortu
28 x 20 cm, nehrdzavejúca oceľ
(4)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomsterbergs
Forma na tortu
24 x 24 cm, nehrdzavejúca oceľ
(2)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(23)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
MSV
Kúpeľňový organizér Isalys
Na kozmetiku, bambusový, v prírodnej farbe, 23x17 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lion King Africa
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Spider-man
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(8)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Detská obliečka Tigry
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Countryside Floral
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(19)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
190
191
192
...
523
Načítať viac