Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 755 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Star Trading
Svetelná reťaz Cage
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 280 cm
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Villa Collection
Sviečka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vôňou uhorky, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Vybavenie do detskej kuchynky Food Mixer
Vhodný vek 1+, BPA free
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Zástera Bistro
Bavlnená, červená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Ego Dekor
Zapekacia misa Enamel
18x34 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Detská lampička Pongo
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Tanier Shama
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Záchodová doska Panazio
37 x 47, biela, s kvetinovým vzorom
(10)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záchodová doska Matteis
Matne biela
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záclona Vayana
Závesný systém tyč, béžová/v zlatej farbe, 135x240 cm
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Busy B
Zápisník na narodeniny
12 str.
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, červená, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Foutastic
Kúpeľňová predložka Cattest
Čierna, 80x140 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlnená, s nápismi, čierna, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obliečky Porte Bonheur
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, so vzorom mandaly, čierne, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Zebra
Na jednolôžko, na gombíky, so zvieracím vzorom, čierne, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš White Botany
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Chocolate
Ľanový, 40x150 cm
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Šperkovnica Marrakech
Látková, 11x11 cm, výška 6,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Knit
Plastový, béžový, 57 l
(43)
Na sklade
26,41 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
WMF
Naberačka Profi Plus
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
26,43 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, ø 31 cm, kameninový, zelený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,49 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Biela, papierová, do zásuvky, ø60x16,5 cm
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Xl Intense C3840753
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm
(4)
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 630 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
53 €
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 810 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
53 €
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Džezva Gourmet
Z nehrdzavejúcej ocele
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
26,59 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Palička na mäso President
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,62 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 6 ks
Joseph Joseph
Organizéry na topánky v súprave ShoeCase
6 ks, plastové, sivé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
160 €
26,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
súprava 3 ks
Juinsa
Vodoodolné vaky v súprave
Na sklade
Posledné kúsky
80 €
26,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 80x120 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
26,68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
LEIFHEIT
Teleskopická okenná stierka 4in1 FlexReach
Zelená, dĺžka 71 cm
Na sklade
26,68 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
26,72 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Detská deka Augusta
Zavinovacia, z bio bavlny, s kvetinovým vzorom, béžová, 120x120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,73 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Odšťavovač Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(32)
Na sklade
26,75 €
Do košíka
Do košíka
Sollux
Bodové svietidlo Etna
V tehlovej farbe, oceľové, s ohýbateľnou konštrukciou, 8x8x16 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
26,81 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Sollux
Bodové svietidlo Etna
Krémovobiele, oceľové, 8x8x16 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,81 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Strunový sekáčik 5 Sec Chopper K1320404
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Odpadkový kôš Atri
Plastový, sivý, 6 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Sollux
Nástenné svietidlo Blaze
Čierno-biele, oceľové, 14x12x12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,81 €
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Koberec Handloom
Obojstranný/ručne tkaný, s prímesou juty, bouclé, bez vlasu, v svetlo prírodnej farbe, 60x90 cm
(42)
Doručenie od 21. 10. 2026
26,82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Black+Blum
Desiatový box Glass Pot
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
Obľúbené
Bloomingville
Príbor Frea
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, čierny
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Yes Everyday
Kôš na bielizeň Sintia
Bambusový, v prírodnej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
26,90 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolôžko, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
193
194
195
...
522
Načítať viac