Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 549 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Alassio
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, ø 9 cm, výška 39 cm
(22)
Doručenie od 26. 10. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kindsgut
Detská fľaša Space
Tritanová, ružová, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10 m
(121)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Classic
V zlatej farbe, papierová, do zásuvky, ø45x14,5 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Svetelná reťaz Circus Shade
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 495 cm
(13)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na maslo Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 14,5x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Panvica Litina
Wok, liatinová, ø 30 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropic Tiger Leaf
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, zelené/hnedé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky Diapozitiv
23x24 cm, výška 20 cm
(13)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Miska Chips
Servírovacia, keramická, červená, 1 l, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Design Letters
Mikroceruzka
(1)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 66 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Little Nice Things
Podložka na stôl Black Prada
Čierna
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza Vera
Sklenená, čierna, ø 21 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LAMKUR
Stolová lampa Vito
Čierna/v prírodnej farbe, z masívneho dreva, ø12x9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Zuiver
Džbán Farma
Kovový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Kovový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Outdoorchef
Čistič na gril SMOKE
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x150 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Balvi
Rámček Isernia
44,5x28,5 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,58 €
s kódom
28,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovacia, keramická, žltá/biela, 250 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,58 €
s kódom
28,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Bird
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
24,64 €
s kódom
28,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Pink Heart
Z recyklovaného plastu, ružová, 40x70 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
24,64 €
s kódom
28,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Outdoorchef
Grilovacia mriežka Australia
Z liatiny, 2 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Forma na chlieb Nest™ Bake
30 x 19 cm, oceľ
Doručenie od 22. 10. 2026
24,65 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Detská lampička Watermelon
Ružová, z MDF, LED, na baterky, 38x5x39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,65 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Bunny Tails Ditsy Flowers
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Enchanted Butterfly
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Závesný kolotoč Butterflies
Závesný, drevený, ø 21 cm, výška 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,65 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Stojan na oblečenie Roald
Pojazdný, kovový, čierny, 80x42 cm, výška 160 cm
(1)
Na sklade
24,65 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna
(54)
Na sklade
24,72 €
s kódom
29,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Malard Copper Gold
Syntetický, bez vlasu, sivý, 80x150 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
24,76 €
s kódom
29,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Joseph Joseph
Stojan na zubné kefky EasyStore
V striebornej farbe, 9x17 cm, výška 13 cm
(17)
Doručenie od 22. 10. 2026
29,23 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Ludwik
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, s ohýbateľnou konštrukciou, 10x10x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,86 €
s kódom
29,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Darlene
4 ks, na polievku, kameninové, v lososovej farbe, 890 ml, ø 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
29,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, zelený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(9)
Na sklade
29,26 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Sollux
Nástenné svietidlo Grande
Čierne, sklenené, 15x26x15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,90 €
s kódom
29,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Odmerky v súprave In the Forest
4 ks, keramické
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,93 €
s kódom
29,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Minecraft "Jungle Fight"
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, 140x200 cm
(3)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bavlnený, taupe, 150x150 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Žalúzie Venitien
Kovová, biela, 90x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná svetelná dekorácia Wally
Biela, látková, LED, na baterky, 14x12x15 cm
(2)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 110 - 185 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Clipp
Biela, papierová, ø60x16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Detské nočné svietidlo Whale
Biele, silikónové, LED, na baterky, s možnosťou voľby farby/s časovačom, 11x17x9,5 cm
(3)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Box na granule
Biely, ø 50 cm, výška 50 cm, 23 l
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
208
209
210
...
518
Načítať viac